План-графік підвищення кваліфікації керівних, педагогічних кадрів освіти на 2022 рік

.

з/п Дата і місце проведення курсів Категорії слухачів Кількість груп Відповідальний (керівник)
    СІЧЕНЬ    
10.01-28.01 Методисти, керівники гуртків ЗПО 1 Кузьма В.М.
2. -//- м. Мукачево Вихователі ЗДО 2 Романчак О.О., Майор Н.О.
         
11.01-14.01 Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі музичного мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 1 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
11.01-14.01м.Берегово Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
-//- м.Берегово Учителі угорської мови і літератури 2 Браун Є.Л.
         
18.01-21.01 Керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі французької мови 1 Рацюк О.І.
-//- Учителі угорської мови та літератури 1 Браун Є.Л.
  Учителі математики 1 Петечук К.М.
  Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі образотворчого мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Учителі-дефектологи (логопеди, олігофренопедагоги, тифлопедагоги, сурдопедагоги, ортопедагоги) 1 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
-//- Учителі основ здоров’я 1 Шевчук В.В.
-//- Вихователі ГПД 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
17.01-21.01 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Чинадіївської селищної ради, Великолучківської сільської ради, Кольчинської селищної ради, Івановецької сільської ради, Горондівської сільської ради Верхньокоропецької сільської ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
25.01-28.01 Учителі зарубіжної літератури, російської мови 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі угорської мови і літератури 1 Браун Є.Л.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі географія, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Учителі образотворчого мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 1 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
    ЛЮТИЙ    
01.02-10.02 Новопризначені керівники ЗЗСО 1 Ціник о.В.
01.02-04.02 Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови 2 Тріфан М.С.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Учителі, які викладають курси морально-духовного спрямування 1 Жабляк М.Д.
-//- Вихователі ГПД 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
         
07.02-25.02 Вихователі ЗДО 2 Романчак О.О., Майор Н.О.
-//- Директори ЗДО,Вихователі-методисти ЗДО 2 Романчак О.О., Майор Н.О.
-//- Практичні психологи і соціальні педагогиЗДО 1 Шевчук В.В.
         
08.02-11.02 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі зарубіжної літератури, російської мови 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі біології, екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі географія, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Вихователі ГПД 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі музичного мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі предмету ,,Захист України” 1 Павко І.Й.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
         
15.02-18.02 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі румунської мови та літератури 1 Сергійчук Ю.П.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Учителі предмету ,,Захист України” (основи медичних знань) 1 Павко І.Й.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
14.02-18.02 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Великоберезнянської селищної ради, Дубриницько-Малоберезнянської сільської ради, Костринської сільської ради, Ставненської сільської ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
22.02-25.02 Керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
  Учителі фізики, астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
-//- Вихователі ГПД 1 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Педагогічні працівники ІРЦ 1 Воротинцева О.О.
-//- м.Берегово Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
         
    БЕРЕЗЕНЬ    
01.03-04.03 Заступники директорів ЗЗСО з ВР 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі зарубіжної літератури, російської мови 1 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Учителі ритміки, хореографії шкіл, керівників гуртків хореографії ЗЗСО 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Вихователі спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) 1 Воротинцева О.О.
-//- Вихователі ГПД 1 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
-//- м.Берегово Учителі угорської мови та літератури 1 Браун Є.Л.
         
09.03-25.03 Вихователі ЗДО 2 Романчак О.О.,Майор Н.С.
-//- Інструктори з фізичної культури ЗДО 1 Майор Н.С.,
Романчак О.О.
-//- Методисти, керівники гуртків ЗПО, керівники гуртків ЗДО 1 Кузьма В.М.
-//- Шкільні бібліотекарі 1 Турок К.Ю.
-//- Музичні керівники ЗДО 1 Жабляк М.Д.
         
09.03-11.03 Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 1 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі предмету ,,Захист України” 1 Павко І.Й.
09.03-11.03 м.Берегово Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.,Габода Б.В.
09.03-12.03 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Виноградівської міської ради, Вилоцької селищної ради, Пийтерфолвівської сільської ради, Королівської селищної ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
15.03-18.03 Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі французької мови 1 Рацюк О.І.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі образотворчого мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Вихователі ГПД 1 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- м.Берегово Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
-//- м.Берегово Керівники ЗЗСО 2 Ціник О.В.,Габода Б.В.
14.03-18.03 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Іршавської міської ради, Довжанської сільської ради, Зарічанської сільської ради, Білківської сільської ради, Кам’янської сільської ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
22.03-25.03 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури (Рахівська МТГ, Богданська СТГ, Великобичківська СТГ, Ясінянська СТГ) 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта”(Рахівська МТГ, Богданська СТГ, Великобичківська СТГ, Ясінянська СТГ) 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови (Рахівська МТГ, Богданська СТГ, Великобичківська СТГ, Ясінянська СТГ) 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики(Рахівська МТГ, Богданська СТГ, Великобичківська СТГ, Ясінянська СТГ) 1 Петечук К.М.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 1 Воротинцева О.О.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі початкових класів (Рахівська МТГ, Богданська СТГ, Великобичківська СТГ, Ясінянська СТГ) 3 Кірик М.Ю.
-//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
         
29.03-01.04 Керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
-//- Заступники директорів ЗЗСО з ВР 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Учителі музичного мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Вихователі ГПД(Рахівська МТГ, Богданська СТГ, Великобичківська СТГ, Ясінянська СТГ) 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі-дефектологи (логопеди, олігофренопедагоги, тифлопедагоги, сурдопедагоги, ортопедагоги) 1 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- м.Берегово Учителі біології та екології 2 Бокоч О.С.
         
    КВІТЕНЬ    
1. 04.04-22.04 Вихователі ЗДО 2 Романчак О.О., Майор Н.О.
         
05.04-08.04 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі зарубіжної літератури, російської мови 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Учителі образотворчого мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 1 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів(Тячівська міська радаСолотвинська селищна радаБуштинська селищна радаБедевлянська сільська радаТересвянська селищна рада) 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- м.Берегово Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- м.Берегово Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.,Габода Б.В.
         
12.04-15.04 Керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури(Тячівська міська радаСолотвинська селищна радаБуштинська селищна радаБедевлянська сільська радаТересвянська селищна рада) 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови(Тячівська міська радаСолотвинська селищна радаБуштинська селищна радаБедевлянська сільська радаТересвянська селищна рада) 2 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики(Тячівська міська радаСолотвинська селищна радаБуштинська селищна радаБедевлянська сільська радаТересвянська селищна рада) 1 Петечук К.М.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі предмету ,,Захист України” 1 Павко І.Й.
-//- м.Берегово Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
11.04-15.04 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Берегівської міської ради, Батівської селищної ради, Косоньської сільської ради, Великоберезької сільської ради, Великобийганської сільської ради, Великодобронської сільської ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
19.04-22.04 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі угорської мови та літератури 1 Браун Є.Л.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Вихователі ГПД 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Вихователі спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) 1 Воротинцева О.О.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- м.Берегово Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 2 Шимон Ю.Ю.
         
26.04-29.04 Керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
-//- Заступники директорів ЗЗСО з ВР 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі зарубіжної літератури, російської мови 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта”(Мукачівська міська радаНеліпинська сільська радаНижньоворітська сільська радаПолянська сільська радаСвалявська міська радаЧинадіївська селищна рада) 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Вихователі ГПД(Мукачівська міська радаНеліпинська сільська радаНижньоворітська сільська радаПолянська сільська радаСвалявська міська радаЧинадіївська селищна рада) 1 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 1 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
25.04-30.04 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Тячівської міської ради, Бедевлянської сільської ради, Буштинської селищної ради, Вільховецької сільської ради, Дубівської селищної ради, Нересницької сільської ради, Солотвинської селищної ради, Углянської сільської ради,Усть-Чорнянської селищної ради, Тересвянської селищної ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
    ТРАВЕНЬ    
03.05-20.05 м.Берегово Вихователі ЗДО 1 Романчак О.О., Майор Н.О.
-//- м.Берегово Директори ЗДО 1 Романчак О.О., Майор Н.О.
-//- Шкільні бібліотекарі 1 Турок К.Ю.
         
03.05-06.05 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Заступники директорів ЗЗСО з ВР 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі української мови та літератури(Мукачівська міська радаНеліпинська сільська радаНижньоворітська сільська радаПолянська сільська радаСвалявська міська радаЧинадіївська селищна рада) 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови(Мукачівська міська радаНеліпинська сільська радаНижньоворітська сільська радаПолянська сільська радаСвалявська міська радаЧинадіївська селищна рада) 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі математики(Мукачівська міська радаНеліпинська сільська радаНижньоворітська сільська радаПолянська сільська радаСвалявська міська радаЧинадіївська селищна рада) 1 Петечук К.М.
-//- Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Учителі музичного мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі предмету ,,Захист України (основи медичних знань) 1 Павко І.Й.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Учителі початкових класів(Мукачівська міська радаНеліпинська сільська радаНижньоворітська сільська радаПолянська сільська радаСвалявська міська радаЧинадіївська селищна рада) 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
16. -//- Вихователі спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) 1 Воротинцева О.О.
17. 03.05-06.05 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Свалявської міської ради, Полянської сільської ради, Неліпинської сільської ради, Керецьківської сільської ради) 1 Тяскайло Г.І.
         
10.05-13.05 Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі української мови та літератури 1 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта”(Тячівська міська радаСолотвинська селищна радаБуштинська селищна радаБедевлянська сільська радаТересвянська селищна рада) 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі фізики, астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Вихователі ГПД(Тячівська міська радаСолотвинська селищна радаБуштинська селищна радаБедевлянська сільська радаТересвянська селищна рада) 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- м.Берегово Учителі математики 2 Петечук К.М.
-//- м.Берегово Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
10.05-13.05 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Виноградівської міської ради, Вилоцької селищної ради, Пийтерфолвівської сільської ради, Королівської селищної ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
17.05-20.05 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі зарубіжної літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі угорської мови та літератури 1 Браун Є.Л.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
         
1. 17.05-19.05 Спецкурс для педагогічних працівників професійної (професійно-технічної освіти ,,Створення інклюзивного освітнього середовища у закладах професійної (професійно-технічної освіти)” 1 Воротинцева О.О.
         
24.05-27.05 Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 1 Воротинцева О.О.
         
    ЧЕРВЕНЬ    
1. 23.05-10.06 Вихователі ЗДО 2 Романчак О.О., Майор Н.О.
         
31.05-03.06 Заступники директорів ЗЗСО з ВР 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі української мови та літератури(Вільховецька сільська радаДубівська селищна радаНересницька сільська радаУглянська сільська радаУсть-Чорнянська селищна рада) 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта”(Вільховецька сільська радаДубівська селищна радаНересницька сільська радаУглянська сільська радаУсть-Чорнянська селищна рада) 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі математики(Вільховецька сільська радаДубівська селищна радаНересницька сільська радаУглянська сільська радаУсть-Чорнянська селищна рада) 1 Петечук К.М.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі образотворчого мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Учителі початкових класів(Вільховецька сільська радаДубівська селищна радаНересницька сільська радаУглянська сільська радаУсть-Чорнянська селищна рада) 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Вихователі ГПД(Вільховецька сільська радаДубівська селищна радаНересницька сільська радаУглянська сільська радаУсть-Чорнянська селищна рада) 1 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- м.Берегово Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
30.05-03.06 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Рахівської міської ради,Богданської сільської ради, Великобичківської селищної ради, Ясінянської селищної ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
07.06-10.06 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови(Вільховецька сільська радаДубівська селищна радаНересницька сільська радаУглянська сільська радаУсть-Чорнянська селищна рада) 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 2 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Вихователі ГПД 1 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
06.06-10.06 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Воловецької селищної ради, Нижньоворітської сільської ради, Жденіївської сільської ради) 1 Тяскайло Г.І.
         
14.06-17.06 Новопризначені заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі зарубіжної літератури, російської мови 1 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Вихователі ГПД 1 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- м.Берегово Учителі угорської мови та літератури 1 Браун Є.Л.
         
21.06-24.06 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Вихователі ГПД 1 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Учителі основ здоров’я 1 Шевчук В.В.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- м.Берегово Учителі хімії 1 Голомб О.М.
         
    СЕРПЕНЬ    
1. 08.08-26.08 Вихователі ЗДО 2 Романчак О.О., Майор Н.С.
2. -//- Асистенти вихователів ЗДО 1 Воротинцева О.О.
3. -//- Музичні керівники ЗДО 1 Жабляк М.Д.
         
09.08-19.08 Новопризначені керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
09.08-12.08 Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Вихователі ГПД 1 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- м.Берегово Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
         
16.08-19.08 Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта”(Великолучківська сільська радаВерхньокоропецька сільська радаВоловецька селищна радаГорондівськаселищна радаЖденіївська селищна радаІвановецькаселищна радаКольчинська селищна рада) 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі української мови та літератури(Великолучківська сільська радаВерхньокоропецька сільська радаВоловецька селищна радаГорондівськаселищна радаЖденіївська селищна радаІвановецькаселищна радаКольчинська селищна рада) 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі математики(Великолучківська сільська радаВерхньокоропецька сільська радаВоловецька селищна радаГорондівськаселищна радаЖденіївська селищна радаІвановецькаселищна радаКольчинська селищна рада) 1 Петечук К.М.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі біології, екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі початкових класів(Великолучківська сільська радаВерхньокоропецька сільська радаВоловецька селищна радаГорондівськаселищна радаЖденіївська селищна радаІвановецькаселищна радаКольчинська селищна рада) 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- м.Берегово Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
         
22.08-26.08 Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови(Великолучківська сільська радаВерхньокоропецька сільська радаВоловецька селищна радаГорондівськаселищна радаЖденіївська селищна радаІвановецькаселищна радаКольчинська селищна рада) 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі музичного мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Учителі основ здоров’я 1 Шевчук В.В.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
11. -//- Вихователі ГПД(Великолучківська сільська радаВерхньокоропецька сільська радаВоловецька селищна радаГорондівськаселищна радаЖденіївська селищна радаІвановецькаселищна радаКольчинська селищна рада) 1 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
    ВЕРЕСЕНЬ    
1. 05.09-23.09 Вихователі ЗДО 2 Романчак О.О., Майор Н.С.
2. -//- Методисти, керівники гуртків ЗПО 1 Кузьма В.М.
         
06.09-09.09 Учителі української мови та літератури 1 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі фізики та астрономії 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Учителі музичного мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі предмету Захист України 1 Павко І.Й.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Вихователі ГПД 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
         
13.09-16.09 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури(Білківська сільська радаДовжанська сільська радаЗарічанська сільська радаІршавська міська радаКерецьківська сільська радаХустська міська рада) 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови(Білківська сільська радаДовжанська сільська радаЗарічанська сільська радаІршавська міська радаКерецьківська сільська радаХустська міська рада) 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики(Білківська сільська радаДовжанська сільська радаЗарічанська сільська радаІршавська міська радаКерецьківська сільська радаХустська міська рада) 1 Петечук К.М.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта”(Білківська сільська радаДовжанська сільська радаЗарічанська сільська радаІршавська міська радаКерецьківська сільська радаХустська міська рада) 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі французької мови 1 Рацюк О.І.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 1 Воротинцева О.О.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі початкових класів(Білківська сільська радаДовжанська сільська радаЗарічанська сільська радаІршавська міська радаКерецьківська сільська радаХустська міська рада) 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
12.09-16.09 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Міжгірської селищної ради, Пилипецької сільської ради, Синевирської сільської ради, Колочавської сільської ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
1. 20.09-23.09 Керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
2. -//- Учителі зарубіжної літератури, російської мови 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
3. -//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
5. -//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
6. -//- Учителі фізики та астрономії 1 Глюдзик Г.Б.
7. -//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
8. -//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
9. -//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
10. -//- Учителі музичного мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
11. -//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
12. -//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
14. -//- Вихователі спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) 1 Воротинцева О.О.
15. -//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
16. -//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
17. -//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
         
1. 27.09-30.09 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
2. -//- Учителі української мови та літератури(Вишківська селищна радаГорінчівська сільська радаДрагівська сільська радаКолочавська сільська радМіжгірська селищна радаПилипецька сільська радаСиневирська сільська рада) 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
3. -//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта”(Вишківська селищна радаГорінчівська сільська радаДрагівська сільська радаКолочавська сільська радМіжгірська селищна радаПилипецька сільська радаСиневирська сільська рада) 1 Шимон Ю.Ю.
4. -//- Учителі англійської мови(Вишківська селищна радаГорінчівська сільська радаДрагівська сільська радаКолочавська сільська радМіжгірська селищна радаПилипецька сільська радаСиневирська сільська рада) 1 Тріфан М.С.
5. -//- Учителі французької мови 1 Рацюк О.І.
6. -//- Учителі угорської мови і літератури 1 Браун Є.Л.
7. -//- Учителі математики(Вишківська селищна радаГорінчівська сільська радаДрагівська сільська радаКолочавська сільська радМіжгірська селищна радаПилипецька сільська радаСиневирська сільська рада) 1 Петечук К.М.
8. -//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
9. -//- Учителі образотворчого мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
10. -//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
11. -//- Вихователі ГПД(Білківська сільська радаДовжанська сільська радаЗарічанська сільська радаІршавська міська радаКерецьківська сільська радаХустська міська рада) 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
13. -//- Учителі-дефектологи (логопеди, олігофренопедагоги, тифлопедагоги, сурдопедагоги, ортопедагоги) 1 Воротинцева О.О.
14. -//- Учителі початкових класів(Вишківська селищна радаГорінчівська сільська радаДрагівська сільська радаКолочавська сільська радМіжгірська селищна радаПилипецька сільська радаСиневирська сільська рада) 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
  26.09-30.09 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Баранинської сільської ради, Середнянської селищної ради, Холмківської сільської ради, Сюртівської сільської ради, Оноківської сільської ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
    ЖОВТЕНЬ    
1.2. 03.10-21.10 Вихователі ЗДО 2 Романчак О.О.,
Майор Н.С.
3. -//- Методисти, керівники гуртків ЗПО 1 Кузьма В.М.
         
04.10-07.10 Учителі зарубіжної літератури, російської мови 1 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Учителі музичного мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Вихователі ГПД(Вишківська селищна радаГорінчівська сільська радаДрагівська сільська радаКолочавська сільська радМіжгірська селищна радаПилипецька сільська радаСиневирська сільська рада) 1 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі предмету ,,Захист України” 1 Павко І.Й.
-//- Педагогічні працівники ІРЦ 1 Воротинцева О.О.
         
10.10-13.10 Заступники керівників ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Вихователі спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) 1 Воротинцева О.О.
  10.10-13.10 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Хустської міської ради, Горінчівської сільської ради, Драгівської сільської ради, Вишківської селищної ради) 3 ТяскайлоГ.І,
         
18.10-21.10 Керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 1 Воротинцева О.О.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- м.Берегово Учителі угорської мови та літератури 1 Браун Є.Л.
-//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
         
25.10-28.10 Заступники директорів ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі французької мови 1 Рацюк О.І.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі образотворчого мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Вихователі ГПД 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Практичні психологи, соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 1 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
15. -//- м.Берегово Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
         
1. 31.10-18.11 Директори ЗДО 2 Романчак О.О., Майор Н.С.
2. -//- Шкільні бібліотекарі 1 Турок К.Ю.
         
    ЛИСТОПАД    
01.11-04.11 Керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі музичного мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі початкових класів 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі-реабілітологи 1 Воротинцева О.О.
-//- м.Берегово Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- м.Берегово Учителі зарубіжної літератури, російської мови 1 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
31.10-04.11 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Тячівської міської ради, Бедевлянської сільської ради, Буштинської селищної ради, Вільховецької сільської ради, Дубівської селищної ради, Нересницької сільської ради, Солотвинської селищної ради, Углянської сільської ради,Усть-Чорнянської селищної ради, Тересвянської селищної ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
08.11-11.11 Керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Педагогічні працівники інклюзивного та інтегрованого навчання 1 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Вихователі ГПД 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
07.11-11.11 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Перечинської міської ради,Тур’є-Реметівської сільської ради, Дубриницько-Малоберезнянської сільської ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
15.11-18.11 Заступники керівників ЗЗСО з НВР 1 Ціник О.В.
-//- Учителі зарубіжної літератури, російської мови 1 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Учителі ритміки, хореографії шкіл, керівників гуртків хореографії ЗЗСО 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі-дефектологи (логопеди, олігофренопедагоги, тифлопедагоги, сурдопедагоги, ортопедагоги) 1 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
  Учителі предмету ,,Захист України” (основи медичних знань) 1 Павко І.Й.
-//- м.Берегово Учителі угорської мови і літератури 1 Браун Є.Л.
-//- м.Берегово Учителі початкових класів ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин 1 Сергійчук Ю.П.
14.11-18.11 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Мукачівської міської ради) 2 Тяскайло Г.І.
         
22.11-25.11 Керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі французької мови 1 Рацюк О.І.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі хімії 1 Голомб О.М.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Вихователі ГПД 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
         
1. 28.11-16.12 Вихователі ЗДО 2 Романчак О.О.
         
29.11-02.12 Керівники ЗЗСО 1 Ціник О.В.
-//- Учителі української мови та літератури 2 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі англійської мови 1 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики 1 Петечук К.М.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Вихователі ГПД 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Вихователі спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) 1 Воротинцева О.О.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
  28.11-02.12 Навчання з охорони праці посадових осіб освітніх установ (Ужгородської міської ради) 3 Тяскайло Г.І.
    ГРУДЕНЬ    
06.12-09.12 Заступники керівників ЗЗСО з ВР 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі англійської мови 2 Тріфан М.С.
-//- Учителі математики 2 Петечук К.М.
-//- Учителі біології та екології 1 Бокоч О.С.
-//- Учителі географії, економіки 1 Глюдзик Г.Б.
-//- Учителі трудового навчання (технології) та креслення 1 Тяскайло Г.І.
-//- Учителі фізичної культури 1 Дуб В.І.
-//- Практичні психологи і соціальні педагоги 1 Шевчук В.В.
-//- Учителі початкових класів 2 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Учителі ритміки та хореографії шкіл, керівників гуртків хореографії ЗЗСО 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі-дефектологи (логопеди, олігофренопедагоги, тифлопедагоги, сурдопедагоги, ортопедагоги) 1 Воротинцева О.О.
         
13.12-16.12 Учителі української мови та літератури 3 Гнаткович Т.Д.,Опачко О.І.
-//- Учителі історії, правознавства та інтегрованого курсу ,,Громадянська освіта” 1 Шимон Ю.Ю.
-//- Учителі німецької мови 1 Буксар І.О.
-//- Учителі інформатики 1 Шаркадій І.В.
-//- Учителі фізики та астрономії 1 Гайналій Л.І.
-//- Учителі музичного мистецтва та мистецтва 1 Жабляк М.Д.
-//- Учителі предмету ,,Захист України” 1 Павко І.Й.
-//- Вихователі ГПД 3 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.
-//- Педагоги-організатори 1 Сивохоп В.І.
-//- Учителі початкових класів 4 Кірик М.Ю., Цімболинець М.А.