Навчально-методичне забезпечення викладання інформатики

.

nmz-inform1

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти 06 жовтня відбувся обласний науково-методичний вебінар „Навчально-методичне забезпечення викладання інформатики. Електронна підтримка курсу інформатики" за участю представників авторських колективів підручників з інформатики для закладів загальної середньої освіти.

Зустріч із професором Лейденського університету

.

resurscenter2

Розпочалося навчання психіатрів, сімейних лікарів, психологів, спеціальних педагогів, спеціалістів з раннього втручання з курсу „Дитяча психіатрія", який буде тривати 12 міс. Сьогодні, 6 жовтня, в приміщенні конференц-зали міської дитячої лікарні, фахівці мали нагоду слухати доповідь професора Лейденського університету (Голандія) Еріка Хункампа у змішаному форматі з теми: „Сучасний розвиток у сфері психічного здоров'я: теоретичні та практичні наслідки" , „Сучасні погляди на аутизм".

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

.

misac-bibliotekaraЩороку впродовж жовтня відзначається Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Гасло цьогорічного місячника – „В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи".
На допомогу бібліотекарям закладів освіти області пропонуємо методичні рекомендації та рекомендаційний список літератури, підготовлені співорганізатором заходу – Державною науковою педагогічною бібліотекою ім. В.Сухомлинського.

Методичний семінар-тренінг із народознавства та краєзнавства

.

bereg-kraezn-1

Третього жовтня Берегівська філія Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти продовжила низку науково-методичних семінарів і конференцій для керівників та педагогів освітніх закладів з угорською мовою навчання.
Цього разу відбувся методичний семінар-тренінг для педагогів-викладачів народознавства.

Про проведення другого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”

.

uchroku20222Про проведення другого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” та внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.09.2021 № 1034 і визнання такими, що втратили чинність, наказів Міністерства освіти і науки України від 21.02.2022 №212, від 01.04.2022 № 285 

Переглянути документ

Актуальність і важливість організації заходів національно-патріотичного виховання молоді

.

webinar-button

Відповідно до плану роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, в рамках проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів, викладачів предмету „Захист України" (Основи медичних знань) 06 жовтня 2022 року о 13.00 буде проведено вебінар „Актуальність і важливість організації заходів національно-патріотичного (військово-патріотичного) виховання молоді в умовах сучасного навчального закладу". Вебінар організовано для заступників директорів з виховної роботи, керівників гурткової роботи, класних керівників, педагогів-організаторів, учителів предмета „Захист України" та фізична культура.

Справжнього вчителя можна уявити собі тільки в постійному вдосконаленні

.

suhomln1

До 104-річниці від дня народження В.О.Сухомлинського
У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти, на кафедрі суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти, вже накопичений досвід упровадження гуманістичних ідей В.О. Сухомлинського в закладах дошкільної і загальної середньої освіти.