• 01
  • 03
  • 02
  • 04
  • 05
  • slides 6
  • slides 1
  • slides 8

Продовжено реєстрацію для шкіл на всеукраїнський проєкт літніх пришкільних мовних таборів з залученням іноземних волонтерів GoCamp 2020

.

GoCamp 2020

Реєстрація відкрита до 15 грудня, участь у проєкті є безкоштовною.
Щоб стати частиною проєкту, потрібно подати заявку за посиланням: https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school/

Паспорт громадянина України: історія та сьогодення

.

sv

У рамках місячника правової освіти і виховання з метою підвищення рівня знань усіх учасників освітнього процесу щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України, в усіх сферах суспільного життя, формування правосвідомості та правової культури учнівської молоді у Свалявській гімназії відбулася зустріч учнів 5-х гімназійних класів із начальником Свалявського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області Степаном Михайловичем Залогою та методистом відділу освіти Свалявської райдержадміністрації Оксаною Гаврилівною Пилипанинець.
Учасники творчої групи Плоскіна Анастасія, Гебеш Едуард, Прудивус Таїсія, Мішковська Поліна, Лакатош Анастасія, Донч Єлізавета представили результати роботи над проектом „Історія паспорта”.

Навчаємося сучасним формам профорієнтації

.

prof 1

Нещодавно відбувся семінар-тренінг для відповідальних осіб, які відповідають за профорієнтаційну роботу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.
Захід спланований робочою групою з розроблення проєктів програм тренінгів з проведення профорієнтаційної роботи у закладах загальної середньої освіти серед учнів 8-11 класів, який проводився спільно з обласним центром зайнятості, Центром кар’єри ДНЗ „Ужгородський національний університет”, центром практичної психології та соціальної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області за підтримки департаменту освіти і науки ОДА. Основна мета семінару-тренінгу: впровадження сучасних форм і методів профорієнтаційної роботи, популяризація робітничих професій серед випускників закладів загальної середньої освіти й абітурієнтів, ознайомлення з методикою проведення профорієнтаційних заходів.

Десятий, ювілейний форум знавців українського Слова на Закарпатті

.

DSC 1592

В останні десятиліття чітко увиразнюється світова тенденція: все більше зростає увага до слова, яке в епоху інформатизації та глобалізації відіграє вагому роль як фактор порозуміння між народами та людьми, інструментарій мислення та художнього змалювання світу, ключ до загальнолюдських морально-духовних скарбниць, врешті, засіб індивідуального зростання та розвитку. Не випадково ім’ям найбільшого поета України названо один з престижних молодіжних форумів – Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка. Його мета – не тільки вшанування творчої спадщини Кобзаря, а й стимулювання учнів та студентів до вивчення української мови та літератури.

Відбулася зустріч міністра освіти і науки України Ганни Новосад з освітянами області

.

982622f0c8f86ff195398655e98f1c8c

Перебуваючи на Закарпатті з робочим візитом, міністр освіти і науки України Ганна Новосад зустрілася з керівниками місцевих органів управління освітою та працівниками департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. Участь у зустрічі взяла також Ольга Травіна, заступник голови обласної державної адміністрації.

Навчання посадових осіб освітніх установ області з питань охорони праці

.

op

Уже 12 років поспіль Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти організовує і проводить навчання посадових осіб освітніх установ області з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності. Навчання здійснюється згідно з Типовим тематичним планом і програмою навчання з питань охорони праці посадових осіб, що передбачає вивчення законодавства України про працю та охорону праці, про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах, установах, організаціях, підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу. Особлива увага приділяється вивченню організації роботи з охорони праці в галузі освіти, пожежної безпеки, електробезпеки та гігієни праці.
Цього тижня на базі інституту проходили навчання посадові особи освітніх установ м. Ужгорода. Після завершення навчання та перевірки знань комісією, створеною наказом Управління Держпраці в Закарпатські області, слухачі отримали посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Наступний 2020-2021 навчальний рік стане Роком математики в Україні – Ганна Новосад

.

2020-2021 навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні – це допоможе привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх наших громадян. Про це заявила Міністр освіти і науки Ганна Новосад 3 грудня 2019 року під час презентації Національного і Міжнародного звітів за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

Реформа НУШ дійсно потрібна Україні – результати PISA підтверджують це і вказують, як зробити зміни ефективнішими

.

eca82de75299b3a03aa41be89c693743 prevРезультати міжнародного дослідження PISA, в якому Україна вперше взяла участь у 2018 році, свідчать, що реформа «Нова українська школа» – об’єктивна потреба для держави. Про це заявила Міністр освіти і науки Ганна Новосад  3 грудня 2019 року під час презентації Національного і Міжнародного звітів за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

Вітаємо новопризначеного директора!

.

20191205 092816

Сьогодні в актовій залі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося представлення нового директора ЗІППО Ярослава Михайловича Сивохопа. Із наказом про призначення ознайомила колектив ЗІППО Ганна Іванівна Сопкова, директор департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації. Вона окреслила основні аспекти реформування освіти в Україні, наголосила на пріоритетних напрямах подальшої роботи інституту та висловила надію на успіхи та досягнення колективу під керівництвом новопризначеного директора. Ганна Іванівна подякувала за плідну роботу та співпрацю попередньому директору ЗІППО Тетяні Василівні Палько і зазначила, що Тетяну Василівну нагороджено нагрудним знаком "Василь Сухомлинський" за високі досягнення у професійній діяльності. Ярослав Михайлович подякував усім за довіру і запевнив, що сприятиме злагодженій та продуктивній роботі колективу, професійному зростанню кожного.