Тренування на випадок пожежі

20211018 130900Відповідно до вимог документів у сфері пожежної безпеки, плану роботи щодо організації заходів цивільного захисту на 2021 рік та наказу директора інституту 18 жовтня 2021 року проведено протипожежне тренування з теми „Дії працівників інституту в випадку виникнення пожежі та організація проведення евакуаційних заходів”.
Практичне тренування розпочалося з оповіщення працівників про пожежу особовим складом ланки оповіщення. Було організовано заходи евакуації працівників у безпечне місце.
На запрошення директора інституту в практичних заходах взяли участь фахівці рятувальної групи відділення рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС України у Закарпатській області (керівник групи Сергій Зарицький). У ході практичного заходу рятувальники ознайомили працівників інституту з пожежно-рятувальним обладнанням спеціального автомобіля, порядком надання першої домедичної допомоги при опіках та продемонстрували вміння гасити пожежу первинними засобами пожежогасіння. У ході тренування відпрацьовували навички фахівці медичної ланки та ланки пожежогасіння інституту.