Календар знаменних і пам'ятних дат на 2016 рік

.

До вашої уваги пропонується «Календар знаменних і пам'ятних дат у галузі освіти і педагогічної науки на 2016 рік», який має три розділи.
У першому розділі «Визначні дати року» ювілеї знаменних подій і особистостей подано без точних дат (числа й місяця), які з тих чи інших причин не встановлено (незалежно від укладачів). Окремо виділено ювілейні дати виходу друком книжок видатного українського педагога В. О. Сухомлинського (1918-1970), ім'я якого носить ДНПБ України з 2003 року.
Другий розділ «Перелік визначних і пам'ятних дат за місяцями» містить ювілейні дати народження видатних учених із різних галузей науки, письменників, літературознавців, бібліотекознавців; основні міжнародні, державні та церковні свята, пам'ятні дати історичних громадсько-політичних подій.
У третьому розділі «Науковці НАПН України - ювіляри 2016 року», крім ювілейних дат провідних українських учених і науковців НАПН України, зазначено також дати ювілярів - іноземних членів Академії з Австрії, Греції, Канади, Німеччини, Польщі, Росії, США й інших країн.
Допоміжний апарат Календаря складається з іменного покажчика, списку скорочень і списку використаної літератури. Дати народження ювілярів-науковців НАПН України в іменному покажчику подано в квадратних дужках [].

(За матеріалами Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського НАПН України)

завантажити календар