Інформаційний центр

Одним із основних напрямів роботи центру є видавнича діяльність, котра направлена на видання методичних та наукових напрацювань працівників Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, на популяризацію матеріалів із творчих доробків та напрацювань освітян краю, кращий педагогічний досвід учителів, ідеї вчителів-новаторів, різноманітні матеріали із життя освітянських та учнівських колективів.
Також центр займається випуском обласної освітянської газети «Слово вчителя», яка висвітлює на своїх шпальтах предметні олімпіади, різноманітні конкурси, досвід учителів-переможців конкурсу «Учитель року». Наразі вийшло 198 номерів газети загальним тиражем понад 119 000 примірників.
Видається науково-методичний журнал «Освіта Закарпаття», періодичність – двічі на рік. На даний час видано 28 номерів загальним тиражем понад 2100 примірників.
Інормаційни центр є одним із основних структурних підрозділів ЗІППО, котрий займається підтримкою роботи та наповненням освітянського WEB-сайту zakinppo.org.ua.

Працівники інформаційного центру:

IMG 8426Гайович Євгенія Федорівна, методист;
 

Бабич Наталія Іванівна, коректор;

 

Ромочуська Тетяна Іванівна, провідний фахівець

 
Науково-методична рада інституту скеровує та координує роботу центру, на засіданні ради обговорюються та затверджуються видання як наукових, так і методичних працівників інституту.
У планах центру – створення електронної бібліотеки педагогічних та наукових напрацювань освітян Закарпатської області, скарбнички дитячої майстерності, форуму, реєстраційної форми для методистів районних відділів освіти для обліку учасників олімпіад.
Оцінювання навчальних досягнень учнів 5-11 класів на уроках зарубіжної літератури 13 квітня 2016
Сучасний урок української мови у 9 класі 13 квітня 2016
Вплив творчості Ліни Костенко на духовний розвиток особистості школяра 13 квітня 2016
Вчимося писати твори 13 квітня 2016
Аналіз художнього тексту: методичний та прагматичний аспекти 13 квітня 2016
Журнал "Освіта Закарпаття" 10 вересня 2014
Креативні компетентності керівника гуртка позашкільного закладу 06 червня 2013
Імператори духу 07 лютого 2013
Словацька в українській школі 13 листопада 2012
Риторика у профільній школі: Методичний посібник для вчителя 26 жовтня 2012