Незабаром пробне ЗНО

2014-03-18 11.11.44

Про це йшлося 18 березня на нараді з відповідальними за ЗНО у районах (містах) та відповідальними за пункти пробного тестування.

Олена Лешко, завідувач центру ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання, детально зупинилася на наступних питаннях: низький відсоток роздрукованих випускниками запрошень на пробне тестування; уточнення потреби у персоналі пунктів пробного тестування; графік підготовки персоналу ППТ; оперативне інформування ІФРЦОЯО про хід пробного тестування; робота з дорожніми картами персоналу пунктів пробного тестування.
Зоряна Павлович-Іліньо, методист центру ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання, наголосила на нормативних документах, що цьогоріч регулюють організацію та проведення пробного ЗНО, детальніше зупинилася на змінах у технологічних картах персоналу. Вона розповіла про Всеукраїнський турнір юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої», присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, який незабаром проводитиме ІФРЦОЯО разом із Прикарпатським національним університетом ім. В.Стефаника між збірними командами загальноосвітніх навчальних закладів. Головним командним призом стане мультимедійний клас, індивідуальними призами – нетбуки та планшетні комп’ютери.