Сертифікація-2021: завершується основний етап реєстрації

.

27 січня завершується основний етап реєстрації вчителів початкових класів для участі в сертифікації 2021. На сьогодні 1559 учителів сформували реєстраційні картки-заяви, що становить 77,95% від гранично допустимої кількості учасників цьогорічної сертифікації.
У Закарпатській області зареєструвалось 29 вчителів, що становить 33% від визначеної квоти.
Наразі вичерпано квоту сформованих карток-заяв для проходження сертифікації в Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській областях.
28-31 січня триватиме додатковий етап реєстрації, під час якого подати заяви зможуть всі охочі вчителі початкової класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають стаж педагогічної роботи не менше двох років, незалежно від квоти в тій чи тій області.
Звертаємо увагу на те, що процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомоги спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Усі документи мають бути надіслані не пізніше 31 січня.