Зовнішнє тестування

Сьогодні розпочався перший етап сертифікації педагогічних працівників

Sertyfikatsiya-vchyteliv-yak-vidbuvatymetsya-testuvannya1755 учителів із 1234 закладів освіти проходили 27 лютого незалежне тестування. У Закарпатській області для сертифікації педагогічних працівників зареєструвалося 24 вчителі початкових класів, на незалежне тестування з’явилося 23.
Тестування фахових знань та умінь учителів початкових класів тривало 180 хв. Тест містив 100 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту незалежного тестування, – 100. Результати учасники тестування отримають до 17 березня. Детальніше https://testportal.gov.ua/zagagalna-informatsiya-pedahog/

 

Проведено обласний вебінар "Особливості реєстрації на ЗНО 2021"

Screenshot 108 лютого 2021року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти центром ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання проведено обласний вебінар "Особливості реєстрації на ЗНО – 2021 "з відповідальними за зовнішнє незалежне оцінювання в адміністративних одиницях області, працівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти, відповідальними за формування комплектів реєстраційних документів тих осіб, які у 2021 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Сьогодні стартує реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021

hrafik-provedennya-zovnishnoho-nezalezhnoho-otsiny20201007 5644Сьогодні стартує реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року і триватиме до 5 березня включно. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 1 березня 2021 року включно.

Пробне ЗНО-2021: ВАЖЛИВО

PZNO 2021 3З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Пробне ЗНО-2021: дати реєстрації та тестування

ogoloshennya-ZNO-2Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

ЗНО-2021: оновлені сертифікаційні роботи з української мови та української мови і літератури

ogoloshennya-ZNO-11У 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу.

Підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

В Українському центрі оцінювання якості освіти підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Із офіційним звітом про проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, можна ознайомитися в розділі «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ». Також незабаром на сайті Українського центру буде оприлюднено інформаційні матеріали щодо тестів з української мови та української мови і літератури у 2021 році.