Семінар відповідальних за ЗНО

18 вересня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар відповідальних за ЗНО в районах (містах) «Про підсумки ЗНО-2014 в Закарпатській області».
Роботу заходу розпочала Олена Лешко, завідувач центру ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання, яка ознайомила учасників з планом роботи.

Іван Любінець, заступник директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, наголосив на організаційних аспектах ЗНО-2014.
Про основні моменти роботи з базою осіб, які залучаються до проведення ЗНО в Закарпатській області, вела мову Олена Лешко. Вона акцентувала увагу учасників на проведенні роз’яснювальної роботи з випускниками навчальних закладів, які виявили бажання складати ЗНО. Така форма роботи з учнями дає їм можливість більш чітко зрозуміти особливості проведення ЗНО та правильну реєстрацію.
Марія Лемак, старший викладач кафедри педагогіки та психології, розкрила особливості системи психологічної підготовки випускників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
Учасники заходу отримали інформацію про роботу пункту перевірки відкритої частини тестування з української мови та літератури і кадрове забезпечення даного пункту, яку озвучила Зоряна Павлович-Іліньо, методист центру ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання.
На завершення Олена Лешко провела порівняльний аналіз результатів ЗНО-2014 та ЗНО-2013 в Закарпатській області.
У другій половині дня відбулася зустріч зі старостами та класними керівниками випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Ужгорода. Перед ними виступили Іван Любінець та Олена Лешко, які наголосили на стартуванні ЗНО-2015 та основних вимогах до школярів при реєстрації.
На зустріч було запрошено представників обласного телебачення «Тиса-1», які взяли інтерв’ю в учасників зустрічі.