Огляд готовності до зовнішнього незалежного оцінювання

Відбулася нарада з відповідальними за зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у Закарпатській області за участі представників Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

З тим, щоб ЗНО і цього року пройшло в області на високому рівні, ще раз були узгоджені дії усіх залучених до його проведення, підведені підсумки їхньої сертифікації. Іван Любинець, методист ІФРЦОЯ, поінформував про особливості проведення ЗНО-2011. Відповідальні за ЗНО територій тестувань (міста Ужгорода, Мукачева, Хуста, Виноградова, Тячів та Сваляви) отримали допоміжні пакети на пункти тестування, друковані інструктивні матеріали для залучених до його проведення.

Йшлося також про необхідність додаткового інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання про обов’язкові «атрибути», з якими вони повинні прибути на пункти тестування (сертифікат, запрошення, документ, що засвідчить його особу, ручки з чорними чорнилами). Варто ще раз нагадати, що абітурієнтам, які не отримали запрошення на тестування поштою, слід негайно перевірити свої персональні сторінки і роздрукувати запрошення самостійно.

Відповідальній за ЗНО в області, Любомирі Мегелі, передано також посвідки для громадських спостерігачів. Щодо останніх, то усі, хто має бажання спостерігати за процедурою проведення тестування і має на це право, повинні зареєструватися на сайті ІФРЦОЯО (http://test.if.ua/sp/stat/).

Нагадуємо, що до початку тестування абітурієнтів 2011 залишилося зовсім небагато: вже 2-3 червня відбудеться тестування з української мови та літератури. Графік тестувань, відповіді на запитання, що хвилюють абітурієнтів, їхніх батьків ви знайдете на сайті регіонального центру (наведений вище) та сайті Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/). Звертаємо увагу, що наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №439 від 12.05.2011 р. визначено терміни додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання:
російська мова – 27 червня (10.00);
українська мова та література – 29 червня (10.00);
математика – 30 червня (10.00);
іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська) – 1 липня (10.00);
біологія – 1 липня (14.00);
історія України – 4 липня (10.00);
фізика – 4 липня (14.00);
географія – 5 липня (10.00);
хімія – 5 липня (14.00).

Бажаємо усім успіху.