Інструктивна нарада з відповідальними за округи тестування в області та відповідальними за пункти пробного тестування

13 березня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти за участі методиста Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Ольги Івоняк, представників Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено інструктивну нараду з відповідальними за округи тестування в області та відповідальними за пункти пробного тестування.

Обговорювалися питання залучення персоналу для роботи на 27 пунктах пробного ЗНО, роботи зі зведеними актами та технологічними картами, оперативного інформування, розв’язання нестандартних ситуацій тощо.
Ольга Василівна наголосила на потребі нагадати зареєстрованим учасникам про необхідність роздрукувати запрошення на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, оскільки запрошення та паспорт – це документи, за якими здійснюватиметься пропуск на пункти ППЗНО.
В адміністративні одиниці області передано договори, дорожні карти персоналу ППТ, адміністративні та допоміжні пакети. Загалом в області на пробне ЗНО-2020 зареєструвалось 6270 осіб, які обрали 10406 тестувань.
Також повідомляємо, що терміни проведення пробного ЗНО змінено!
Пробне тестування з української мови і літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.