Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, біології, фізики, всесвітньої історії

24 березня 2012 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов (англійська, французька, німецька або іспанська мова за вибором), біології, фізики, всесвітньої історії.

Допуск абітурієнтів до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

  • паспорта (свідоцтва про народження);
  • запрошення для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні;
  • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Щодо місця та часу проведення зовнішнього незалежного оцінювання

  • Зважаючи на звернення, автори яких хочуть дізнатися про місце розташування пунктів тестування, у яких вони проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання, повідомляємо.
  • Розподіл абітурієнтів за пунктами тестування здійснюватиметься після завершення процесу формування бази даних абітурієнтів та визначення кількості осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмета.

Щодо отримання дублікатів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2008 та 2009 років

У разі втрати сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2008 та 2009 років або їх пошкодження необхідно отримати дублікат.

Для отримання дубліката сертифіката потрібно надіслати до Українського центру оцінювання якості освіти (01135, вул. Чорновола, б. 24, м. Київ) заяву про виготовлення дубліката сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

До заяви необхідно додати: копію паспорта або свідоцтва про народження, на підставі яких відбувалася реєстрація для участі в тестуванні (з поміткою «Згідно з оригіналом» та підписом; квитанцію про відшкодування витрат на виготовлення дубліката сертифіката; зіпсований сертифікат або копію втраченого (якщо такі є).

Дублікати сертифікатів виготовляються за рахунок коштів заявників та надсилаються їм поштою на адресу, зазначену в заяві.

Вартість виготовлення одного дубліката сертифіката становить 14 грн. 90 коп.

Просимо звернути увагу на те, що виготовлення та видачу дублікатів сертифікатів 2010–2011 рр. здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти. За детальною інформацією необхідно звертатися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, де відбувалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2010–2011 рр.

У разі необхідності внесення змін до персональних даних абітурієнта (зміна документа, за яким здійснювалася реєстрація для участі у ЗНО, зміна прізвища тощо) необхідно додатково надати до Українського центру оцінювання якості освіти письмову заяву із проханням внести відповідні зміни до своїх персональних даних (зразок заяви).