Сьогодні відбулося тестування з математики

.

Для проходження тесту з математики зареєструвалися 291 789 осіб.У Закарпатській області на тестування з математики (завдання рівня стандарту) зареєструвалося 4298 осіб, для них було створено 300 аудиторії у 20 пунктах тестування, а з’явилося тільки 653 учасники. На тестування з математики зареєструвалось 8502 особи, для них було створено 581 аудиторія у 37 пунктах тестування, а з’явилося 6717 учасників. Прикро, але сьогодні 3 учасники ЗНО порушили процедуру тестування, під час загального контролю у них були виявлені мобільні телефони.
Сертифікаційна робота з математики (завдання рівня стандарту) налічує 28 завдань різних форм:
16 завдань з вибором однієї правильної відповіді
4 завдання на встановлення відповідності
6 завдань відкритої форми з короткою
2 завдання розгорнутою відповіддю.
Під час визначення результатів учасники отримають лише оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів.
Сертифікаційна робота з математики налічує 34 завдання різних форм:
16 завдань з вибором однієї правильної відповіді
4 завдання на встановлення відповідності
9 завдань відкритої форми з короткою
5 завдань розгорнутою відповіддю.
За результатами проходження тесту з математики учасники отримають результат зовнішнього незалежного оцінювання з математики за шкалою 100–200 балів та– оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів.
Для учасників, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Докладніше https://www.test.if.ua/