Сьогодні, 4 червня 2021 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України

.

На 47 пунктів тестування в Закарпатській області прийшла 6331 особа з 11072 осіб, зареєстрованих на це тестування. Учасники тестування протягом 150 хвилин виконували завдання сертифікаційної роботи з історії України. Тест налічував 60 завдань, за правильне виконання яких можна набрати 94 бали.


З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 7 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з історії України відбудеться 24 червня. Оголошення результатів – до 25 червня.На жаль, знову 2 учасники тестування порушили процедуру проходження ЗНО. Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання учасники ЗНО залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.
Для учасників, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.