Відбулося ЗНО з фізики

.

3525bc7d5d966591ca2755129037a7e7Для проходження тесту з фізики зареєструвалися 32 090 осіб, для яких створено 2 177 аудиторій у 138 пунктах тестування. Тест зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2021 році складається з 38 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам буловідведено 180 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 64 балам.
У Закарпатській області виявили бажання складати зовнішнє незалежне оцінювання з фізики 703 особи. Зважаючи на невелику кількість зареєстрованих, в області працювали всього три пункти проведення ЗНО у 49 аудиторіях – лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області, класична гімназія Ужгородської міської ради Закарпатської області та Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Ужгородської міської ради Закарпатської області.На всіх пунктах створено безпечні умови, дотримано всіх протиепідемічних заходів, кожен абітурієнт отримав можливість скласти тестування в безпечних умовах. Для участі в тестуванні з’явилося 356 учасників, явка склала 50,6 відсотків (у минулому році – 69,9 відсотків). Приємно відмітити, що всі учасники дотрималися регламенту роботи пункту проведення ЗНО, тому жоден з них не був позбавлений права продовжувати роботу над тестами через наявність заборонених технічних пристроїв.
Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.