Спеціально організована сесія ЄВІ

.

изображение viber 2021-09-11 15-49-03Охочі вступити до магістратури у 2021 році складали єдиний вступний іспит з іноземної мови. 11 вересня 2021 року відбулася спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

 

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ були створені в обласних центрах.У Закарпатській області працювали два пункти тестування. Цьогоріч тестування проводилося на базі двох закладів освіти м. Ужгорода: Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 Ужгородської міської ради та Лінгвістичної гімназії імені Т.Г.Шевченка. Загалом була організована робота у 31 аудиторії. Найбільше було учасників тестування з англійської мови - 318 осіб ( 94.64%), на тестування з німецької мови з’явилося 78 осіб ( 96.30%) і на тестуванні з французької мови було 9 осіб (100 %). Прикро, але 2 учасникам дочасно припинено роботу через порушення процедури тестування (наявність заборонених технічних пристроїв).

На складання ЄВІ було відведено 60 хвилин. Загальна кількість завдань — 42. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, — 42. Результати третьої сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» до 20 вересня.

Ознайомитися із матеріалами спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту 2021 року можна на сайті УЦОЯО https://testportal.gov.ua/spetsialno-organizovana-sesiya-yedynogo-vstupnogo-ispytu/