Лабораторія здоров’язбереження

Профілактика девіантної поведінки дітей та молоді в рамках професійної діяльності

vilnus 2

Наприкінці вересня у м. Вільнюсі пройшов українсько-литовський міжвідомчий семінар „Профілактика девіантної поведінки дітей та молоді в рамках професійної діяльності”. Мета заходу – сформувати ефективну систему профілактики правопорушень та інших негативних тенденцій у поведінці дітей і молоді, у тому числі повторних.

Молодь – перспективна частина суспільства

ndl 1

Важливою складовою ефективної системи освіти є забезпечення здоров'я дітей. Проблема індивідуального і суспільного здоров'я молоді набула державного значення, бо саме молодь, як перспективна частина суспільства, розбудовуватиме майбутнє.

Молодь України за здоровий спосіб життя

ZDOR 2

З 18 по 22 січня 2016 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з Фондом Народонаселення ООН в Україні за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України» відбувся регіональний семінар-тренінг за навчальною програмою «Дорослішай на здоров’я». Метою Програми є популяризація серед підлітків і молоді здорового способу життя й важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров’я у майбутньому; усвідомлення необхідності збереження та зміцнення здоров’я як важливої складової успішного дорослого життя; формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства.

Я – моє здоров’я – моє життя

Відповідно до плану роботи Закарпатського ІППО науково-дослідною лабораторією здоров’язбережувальних технологій з 30 березня по 3 квітня проводилося навчання з підготовки обласних педагогів-тренерів курсу «Я – МОЄ ЗДОРОВ’Я – МОЄ ЖИТТЯ», що реалізується в рамках програми МОН України «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя».

Молодь обирає здоровий спосіб життя

Відповідно до плану роботи Закарпатського ІППО науково-дослідною лабораторією здоров’язбережувальних технологій 23–27 березня проведено навчання з підготовки педагогів-тренерів за програмою МОН України «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя».

Науково-дослідна лабораторія здоров’язбережувальних технологій ЗІППО відзначена дипломом

dyplom-ndlУ березні науково-дослідна лабораторія здоров’язбережувальних технологій Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти взяла участь у роботі Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015», яку організували Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».
За підсумками роботи виставки лабораторія відзначена дипломом за творчу працю з підвищення якості національної освіти.  

Регіональний семінар з підготовки педагогів-тренерів за навчальною програмою "Дорослішай на здоров’я"

На базі Закарпатського ІППО кафедрою менеджменту та інноваційного розвитку освіти та науково-дослідною лабораторією здоров’язбережувальних технологій за підтримки програми Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) "Здоров’я жінок України" 26–30 вересня проведено регіональний семінар з підготовки педагогів-тренерів за навчальною програмою МОН України / ФН ООН «Дорослішай на здоров’я». Учасниками тренінгу стали практичні психологи, соціальні педагоги, керівники гуртків, методисти, лікарі, представники громадських організацій Закарпатської, Чернівецької та Тернопільської областей.

Розвиток дитячої творчості у контексті популяризації здорового способу життя

zdorovjaklap1

2 грудня у приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Моє здоров’я – моє майбутнє». Організаторами конкурсу є департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти та Фонд Народонаселення ООН.

ДОРОСЛІШАЙ НА ЗДОРОВ’Я

На базі Закарпатського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Фонду Народонаселення ООН розпочав роботу обласний семінар-тренінг за навчальною програмою «Дорослішай на здоров’я», яку спрямовано на популяризацію серед підлітків і молоді здорового способу життя й важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров’я у майбутньому; усвідомлення необхідності збереження та зміцнення здоров’я як важливої складової успішного дорослого життя; формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства.