Розвиток дитячої творчості у контексті популяризації здорового способу життя

zdorovjaklap1

2 грудня у приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Моє здоров’я – моє майбутнє». Організаторами конкурсу є департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти та Фонд Народонаселення ООН.


Головна мета конкурсу – сприяти розвитку підліткової творчості, залучення якнайширшого кола молодих людей до активної творчої роботи і популяризація здорового способу життя серед молоді; привернути увагу молоді до важливості збереження власного здоров’я для успішного і благополучного життя; формувати у молоді активну життєву позицію, готовність брати участь у суспільному і культурному житті, активно пропагувати свої ідеї та погляди.
Участь у конкурсі взяли 230 учнів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів з усіх районів та міст області. 15 переможців конкурсу відзначено цінними призами та грамотами.
    
1-е місце - планшет Apple iPad 4 Wi-Fi - Дарія Травницька, учениця 7(11) - В1 класу, гімназії м.Ужгорода.

zdorovjaklap1


2-е місце - планшет Apple iPad Mini, Wi-Fi - Марія Товт - учениця Тячівського професійного ліцею.
3-е місце - планшет медіа-плеєр Apple Pod touch 5 Gen - Кароліна Гейче - учениця 7 класу Дюлянської ЗОШ І-ІІ ст. Виноградівського району.

Учасники (12 осіб), роботи яких відібрані для оформлення календаря Фонду Народонаселення ООН на 2014 рік, нагороджені mp3-плеєрами Apple iPod shuffle. Ними стали:
Оксана Куца, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Порошково Перечинського р-ну;
Катерина Чолинець, учениця 7 класу Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1;
Віолетта Шершун, учениця 8 класу Кольчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Мукачівського р-ну;
Едуарда Рущинська, учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-III ст. №8 м.Ужгорода;
Богдана Гарда, учениця студії образотворчого мистецтва «Палітра» Будинку школярів м.Мукачева;
Каріна Поторій, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 м.Мукачева;
Ганна Сівак, учениця 8 класу Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім.А.Волошина;
Михайло Кіраль, учень 2-го курсу Вищого професійного училища №3 м.Мукачева;
Олександра Попович, учениця студії образотворчого мистецтва «Палітра» Будинку школярів м.Мукачева;
Яна Табакович, учениця 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Порошково Перечинського р-ну;
Юрій Дурдинець, учень 3-го курсу Вищого професійного училища №3 м.Мукачева;
Даніїл Самсонов, учень спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 м.Ужгорода.

zdorovjaklap1


Переможців привітали організатори конкурсу:
Маріанна Кляп - директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, яка зазначила, що важливою є участь у конкурсі загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів та зауважила, що кожен учасник зумів виразити свої емоції, відчуття та передати власне бачення тематики робіт;

zdorovjaklap1

zdorovjaklap1


Тетяна Палько - директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, яка відзначила роботу не тільки учнів-конкурсантів, але й їхніх керівників;
Павло Замостян - заступник Представника Фонду Народонаселення ООН в Україні, який акцентував увагу на різноманітності та глибокому змісті дитячих робіт;
Андрій Поштарук - радник з програмних питань Фонду Народонаселення ООН, який наголосив на актуальності проведення конкурсу саме в оточенні молодого покоління;
Ярослав Сивохоп - завідувач науково-дослідної лабораторії здоров’язбережувальних технологій ЗІППО, який розповів про ідею створення конкурсу, етапи його проведення та неупереджену роботу членів журі, оскільки всі малюнки були достойні нагород.

zdorovjaklap1