Регіональний семінар з підготовки педагогів-тренерів за навчальною програмою "Дорослішай на здоров’я"

На базі Закарпатського ІППО кафедрою менеджменту та інноваційного розвитку освіти та науково-дослідною лабораторією здоров’язбережувальних технологій за підтримки програми Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) "Здоров’я жінок України" 26–30 вересня проведено регіональний семінар з підготовки педагогів-тренерів за навчальною програмою МОН України / ФН ООН «Дорослішай на здоров’я». Учасниками тренінгу стали практичні психологи, соціальні педагоги, керівники гуртків, методисти, лікарі, представники громадських організацій Закарпатської, Чернівецької та Тернопільської областей.

Навчальну програму «Дорослішай на здоров’я» спрямовано на формування у підлітків та молоді здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я, усвідомлення цінності здоров’я як основи успішної самореалізації, відповідального ставлення до збереження сімейних цінностей.
У ході семінару-тренінгу відбулася презентація навчального посібника «Статеве виховання і репродуктивне здоров’я підлітків та молоді», розробленого за підтримки Програми «Здоров’я жінок України». У посібнику розглянуто теоретичні аспекти статевого виховання, формування здорового способу життя та збереження репродуктивного здоров’я підлітків, основ планування сім’ї та відповідального батьківства. Посібник розроблено для вчителів, психологів, соціальних педагогів, які працюють з підлітками за програмою «Дорослішай на здоров’я». Видання може бути корисним усім, хто хоче розширити і поглибити свої знання з даного аспекту виховної роботи.