Я – моє здоров’я – моє життя

Відповідно до плану роботи Закарпатського ІППО науково-дослідною лабораторією здоров’язбережувальних технологій з 30 березня по 3 квітня проводилося навчання з підготовки обласних педагогів-тренерів курсу «Я – МОЄ ЗДОРОВ’Я – МОЄ ЖИТТЯ», що реалізується в рамках програми МОН України «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя».

Тренінгову програму, яка складається з п’яти взаємопов’язаних розділів, розраховано на проведення занять з підлітками 10-11 років. У структуру тренінг-курсу включено методичні рекомендації, дотримання яких необхідне педагогу-тренеру для успішного проведення просвітницької діяльності з підлітками у формі тренінгу.
Учасниками тренінгу були педагоги-організатори, практичні психологи, соціальні педагоги, керівники гуртків навчальних закладів області. Вони отримали свідоцтва про проходження навчання та навчально-методичне забезпечення тренінг-курсу, що дозволить успішно реалізувати завдання Програми. Регулярність проведення занять за даними навчальними матеріалами (щонайменше один раз на тиждень) забезпечить високу ефективність формуючої, розвиваючої й корекційної роботи в підлітковій групі 10-11 років.

jakalka7

jakalka8

jakalka6