Молодь – перспективна частина суспільства

ndl 1

Важливою складовою ефективної системи освіти є забезпечення здоров'я дітей. Проблема індивідуального і суспільного здоров'я молоді набула державного значення, бо саме молодь, як перспективна частина суспільства, розбудовуватиме майбутнє.

З метою обміну досвідом роботи щодо реалізації здоров’язбережувального компоненту в загальноосвтніх навчальних закладах за підтримки Міністерства освіти і науки України та департаменту освіти і науки Закарпастької обласної державної адміністрації на базі інтистуту післядипломної педагогічної освіти у співпраці з КВНЗ „Херсонська академія непевної освіти” і Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти відбувся Міжобласний науково-практичний семінар „Формування здорового способу життя в умовах загальноосвітнього навчального закладу: управлінський аспект”.
Учасниками семінару стали педагогічні, науково-педагогічні працівники інститутів післядипломної педагогічної освіти та керівники навчальних закладів Закарпатської, Тернопільської та Херсонської областей. Згідно з планом роботи семінару відбулися пленарне та секційні засідання, а також заняття на базі Ужгородської класичної гімназії.
Видано збірник матеріалів учасників з інноваційних теоретичних, методичних, педагогічних та психологічних аспектів формування здорового способу життя учнівської молоді в умовах навчального закладу, управлінської ролі директора закладу щодо створення функціональної моделі діяльності закладу на мотивацію учнів до збереження та покращення здоров’я.
За результатами роботи семінару підготовлено проект резолюції, усі учасники отримали відповідні сертифікати.

ndl 2 ndl 3

ndl 5 ndl 6

ndl 7 ndl 8

ndl 4