Профілактика девіантної поведінки дітей та молоді в рамках професійної діяльності

vilnus 2

Наприкінці вересня у м. Вільнюсі пройшов українсько-литовський міжвідомчий семінар „Профілактика девіантної поведінки дітей та молоді в рамках професійної діяльності”. Мета заходу – сформувати ефективну систему профілактики правопорушень та інших негативних тенденцій у поведінці дітей і молоді, у тому числі повторних.

Відкриття семінару відбулося в Парламенті Литовської Республіки під головуванням сігнатора Акта Незалежності Литви Ірени Андрюкайтєнє і українського координатора заходу, полковника міліції у відставці Уляни Котлярової. Учасників привітав перший заступник Голови Сейму Відас Гєдвілас, член Сейму і групи міжпарламентських зв’язків з Україною Річардас Саргунас.
У відкритті семінару також взяли участь віце-міністр освіти і науки Литви Наталія Істоміна, віце-міністр соціального захисту та праці Литви Гінтарас Клімавічюс, заступник Генерального комісара Департаменту поліції при МВС Литви Едвардас Шилеріс, президент клубу сігнаторів Акта Незалежності Литви Бірутє Валіонітє, радник Посольства України в Литві Андрій Скляр.
Учасниками семінару були представники української і литовської поліції, спеціалісти служби у справах дітей, педагоги шкіл, викладачі вищих навчальних закладів із різних регіонів України.
Ярослав Сивохоп, завідувач науково-дослідної лабораторії здоров'язбережувальних технологій Закарпатського ІППО, національний тренер-консультант освіти „рівний – рівному” провів заняття з питань обміну досвідом в профілактичній роботі з підлітками. Литовських колег ознайомили з ефективними методами групової та індивідуальної профілактичної роботи з дітьми та молоддю. Формат проведення заняття створив умови для професійного спілкування вчених, практиків і людей, які приймають рішення, де виявляється найбільша зацікавленість до вивчення зазначеної проблеми.
Результати семінару враховуватимуться для подальшої актуалізації питань профілактичної роботи з дітьми та молоддю як на загальнодержавному, так і на регіональному, місцевому рівнях.

Ярослав Сивохоп,
завідувач науково-дослідної лабораторії
здоров'язбережувальних технологій

Закарпатського ІППО

vilnus 1

vilnus 3

vilnus 4

vilnus 5

vilnus 6