Методичні матеріали, статті
Протидія домашньому насильству
Протидія насильству
Як мотивувати дитину до навчання під час карантину
Карантин – це не канікули, для багатьох батьків та учителів це, щонайменше, виклик. Організація дистанційного навчання виявилася непростим завданням.
Ні для кого не секрет, що далеко не усім дітям подобається вчитися. Перебування вдома на карантині діти сприймають як канікули. Це сприяє розслабленню і бажанню розважатися, та аж ніяк не вчитися. Проте, навіть за таких умов, навчання необхідно продовжувати, щоб потім не виникало суттєвих труднощів у засвоєнні навчального матеріалу.
Чи можна цьому зарадити? Можна! Звісно, змушувати вчитися, розповідаючи про те, що це дуже корисно та колись у майбутньому точно знадобиться – це не завжди дієвий спосіб досягти мети.
Батьки&діти: гармонія взаємодії під час тривалого перебування в обмеженому просторі у період соціального дистанціювання
Про спалах захворювання на COVID-19, спричиненого коронавірусом (SARS-CoV-2) зараз повідомляють в усьому світі. Потік інформації навколо теми пандемії підіймає тривогу майже у кожного. Повідомлення ЗМІ та інша тривожна інформація доходить також і до багатьох дітей. Зображення людей у захисних костюмах та дихальних масках виглядають загрозливо, лякають. Водночас життя продовжується, хоча й у стінах власного житла: дорослі працюють віддалено, діти змушені продовжувати навчання дистанційно.
Підготувала методист центру практичної психології
і соціальної роботи ЗІППО Ганна Ребрей
Інформація про діяльність психологічної служби системи освіти Закарпатської області в 2014 – 2015 навчальному році
Насильство над дітьми в сім’ї: причини та напрямки протидії
Методичний посібник.
Шевчук Валентина Валентинівна
Ужгород, 2014. – 59 с.