Новини

«16 днів активних дій проти ґендерного насильства»

image 6483441Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Міжнародна кампанія «16 днів активних дій проти ґендерного насильства», ініційована Центром жіночого глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій щодо захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо у 1960 році.

Проведено Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі”

На виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 05 вересня 2019 року № 204 „Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” у номінації „Корекційно-розвиткові програмиˮ та з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти України у грудні 2019 року – січні 2020 року в області проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу.

Закарпатські рятувальники вчили психологів та соціальних педагогів як правильно діяти в екстремальних ситуаціях

20200128 152322

А ви знаєте, що робити коли у людини паніка чи стрес? А от практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти Закарпаття відтепер не тільки знають, а й володіють міжнародними стандартами у цій сфері. А допомогла їм отримати ці знання психологиня Управління ДСНС України у Закарпатській області Любов Чорна.

Навчання практичних психологів і соціальних педагогів

IMG 0994

Нещодавно в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відділом соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Управління ДСНС України у Закарпатській області проведено навчання практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти Закарпатської області щодо надання першої психологічної допомоги постраждалим відповідно до міжнародних стандартів.

Проведено спецкурс „Протидія торгівлі людьми в Україні”

ps

14 – 15 червня в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти зі слухачами курсів підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів проведено спецкурс „Протидія торгівлі людьми в Україні”, схвалений для використання комісією Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Ми – проти насильства в сім’ї

flash 2 - копия

8 грудня у межах міжнародної кампанії «16 днів проти ґендерного насильства»  в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти слухачі курсів підвищення кваліфікації – практичні психологи і соціальні педагоги, вихователі дошкільних навчальних закладів, вихователі груп продовженого дня і шкіл-інтернатів – провели флеш-моб «Ми – проти насильства в сім’ї». З допомогою аркушів та надувних кульок фіолетового та оранжевого кольорів учасники флеш-мобу зобразили «долоню, яка зупиняє насильство», а також усміхнене обличчя (смайлик) як символ щасливого майбутнього без насильства.

Права людини та права дитини у контексті попередження і протидії насильству в сім’ї

07 1

У межах міжнародної кампанії «16 днів проти ґендерного насильства» 7 грудня в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар «Права людини та права дитини у контексті попередження і протидії насильству в сім’ї».

Семінар-тренінг практичних психологів

psuxolohu 1

З 21 по 25 листопада 2016 року центром практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти проведено семінар-тренінг практичних психологів та соціальних педагогів за 36-годинною програмою „Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей”.

«16 днів проти насильства»

16 5

19 листопада до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» центром практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти реалізовано проект «Майбутнє без насильства».

Стійкість до стресу у дітей

stres 2

З 21 по 25 березня центром практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти проведено семінар-тренінг практичних психологів та соціальних педагогів за 36-годинною програмою «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей».
У семінарі взяли участь 20 працівників психологічної служби системи освіти Закарпатської області.