«Ні насильству!»

.

IMG 20201125 10061825 листопада Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти долучився до Акції – «16 днів активних дій проти гендерного насильства», котра відбулася в місті Ужгороді.
Стартувала акція на площі Народній в Ужгороді флешмобом «Ні насильству!», за допомогою якого студенти Ужгородського національного університету привертали увагу перехожих до проблем домашнього насильства.
Хода з парасольками та повітряними кульками пройшла вулицями міста до площі Театральної. Перехожим роздано інформаційні матеріали та проведено роз’яснювальну роботу щодо запобігання та протидії домашньому насильству.
16 днів активізму проти ґендерного насильства – всесвітня акція, ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги до проблем ґендерно-зумовленого насильства, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві, яка проходить з 25 листопада по 10 грудня.