Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

.

bul 1У період з 27 вересня по 01 жовтня заклади освіти Закарпатської області долучилися до відзначення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. Працівники психологічної служби провели з учнями тематичні зустрічі, „години психолога”, тренінги, квести, виставки малюнків.
Зокрема, у Березниківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Керецьківської сільської ради Хустського району практичний психолог Хараїн Лариса Іванівна провела з учнями 7-Б класу заняття з теми „Стоп боулінг”, з учнями 10 класу – заняття „Булінг у школі: що це таке і як з ним боротися”.
Працівники психологічної служби закладів освіти Чинадіївської селищної ради Мукачівського району: Чинадіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Чинадіївської гімназії, Бабичівської гімназії, Обавської гімназії, Бистрицької гімназії впродовж тижня провели години спілкування, імітаційні ігри, дискусії, тренінги, круглі столи, виставки малюнків і колажів „Якщо тебе ображають”, „Зупинимо булінг разом!”, „Булінг: способи самозахисту”, „Булінг чи піддражнювання?”.