Німецька мова лунала у стінах інституту

.

nimolimp1

Перший місяць нового року для багатьох старшокласників буде дуже напруженим. Сьогодні перевірити знання німецької мови зібралися кращі представники учнівської молоді нашого краю. Школярі з цікавістю слухали настанови педагогів, розмірковуючи про майбутні випробування.

Оксана Довганич, заступник начальника управління-начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти та науки, відкриваючи ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, привітала учасників із початком нелегких, але надзвичайно важливих змагань та наголосила, що участь в олімпіаді допомагає повірити у власні сили.
Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності, побажав присутнім творчого піднесення та зауважив, що учні, які читають мовою оригіналу казки братів Грімм, поезії Гете і Шиллера, із легкістю впораються з олімпіадними завданнями.
Звертаючись до учасників змагань німецькою мовою, голова журі, доцент кафедри німецької філології інституту іноземної філології ДВНЗ «УжНУ» Мирослава Ладченко зауважила, що значимість німецької мови у світі постійно зростає. І сьогодні німецька, як мова науки, грає важливу роль у глобальній мережі міждисциплінарних та міжнародних кооперацій. Німецька мова є важливою для світу науки і культури, про що свідчить кількість німецькомовних лауреатів Нобелівської премії. Голова журі зауважила, що лише віра у власні сили забезпечить високий результат.
Іванна Буксар, експерт-консультант, методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, налаштувала молодь лише на позитивні емоції, ознайомила із ходом проведення олімпіади та побажала учасникам перемоги.

nimolimp1

nimolimp1

nimolimp1

nimolimp1

nimolimp1