Обласний інструктивно-методичний семінар учителів угорської мови і літератури

На базі Ужгородської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 ім. Дойко Габора відбувся обласний інструктивно-методичний семінар «Викладання угорської мови та інтегрованого курсу «Література» (угорська та світова) у 5-х класах за новими навчальними програми та підручниками шкіл з угорською мовою навчання» для вчителів угорської мови і літератури.

Засідання розпочалося виступом Єви Браун, методиста кабінету національних шкіл Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, яка розкрила особливості методичних рекомендацій із угорської мови та інтегрованого курсу «Література» (угорська та світова).
Візитну картку угорськомовної школи представила Стелла Кеслер, директор закладу. Христина Зикань, доцент кафедри гуманітарно-природничого факультету із угорською мовою навчання ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Єва Браун акцентували увагу на структурі і змісті нових навчальних програм та підручників із угорської мови та літератури.
Досвідом організації мовних та літературних конкурсів у новому навчальному році поділився Кріштоф Шереш – методист відділу освіти Ужгородської райдержадміністрації. Усі присутні педагоги отримали вичерпну інформацію щодо методики викладання фахового предмета в п’ятих класах.