Угорські школярі виборювали звання кращого

olimp-ugorsk1

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови і літератури. В обласному етапі олімпіади взяли участь 74 учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл з угорською мовою навчання.

Відкриваючи олімпіаду з угорської мови, Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності, відмітив, що у нашому поліетнічному краї угорці є однією з найчисленніших націй. Тому, сьогодні приїхали учні, які справді знають, люблять рідну мову, і виборюватимуть звання кращого знавця мови.
Марія Сабадош, член оргкомітету, методист обласного методичного центру при департаменті освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, привітала учасників олімпіади, наголосивши, що їм випала нагода реалізувати свої творчі можливості та розкрити прихований потенціал знань.
Голова журі, завідувач кафедри гуманітарно-природничого факультету з угорською мовою навчання ДВНЗ «УжНУ», професор Петро Лизанець привітав учасників та побажав їм успіхів.
Декан гуманітарно-природничого факультету з угорською мовою навчання ДВНЗ «УжНУ» Олександр Шпеник запросив учнів вступати на їхній факультет, розповівши про перспективи майбутнього працевлаштування.
Єва Браун – експерт-консультант, методист кабінету освіти національних спільнот ЗІППО, викладач угорської мови і літератури, у своєму виступі наголосила, що кожна мова, й угорська також, має свої особливості, які відрізняють її від інших мов, закликала зберігати їх, адже в цьому проявляється цінність мови. Вона також висловила слова вдячності вчителям, які підготували учнів до олімпіади, побажала їм плідної роботи та високих результатів.

olimp-ugorsk1

olimp-ugorsk1

olimp-ugorsk1