Обласний семінар учителів угорської мови і літератури

На базі Берегівської угорської гімназії відбувся обласний інструктивно-методичний семінар «Особливості проведення ДПА у 9 та 11 класах з угорської мови та літератури для шкіл з угорською мовою навчання».

Сабо А.Ф., директор Берегівської угорської гімназії, привітав учасників семінару, ознайомив із творчими здобутками, напрацюваннями педагогів та розповів про історію закладу, використавши презентацію «Школа в минулому та сьогоденні».
Методист Берегівської філії Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Габода Б.В., привітав гостей та побажав плідної роботи.
Бардош Н.О., методист Берегівського районного методичного кабінету, розповіла присутнім про підготовку до ДПА в 9 та 11 класах з угорської мови та літератури у загальноосвітніх навчальних закладах Берегівського району.
Браун Є.Л., методист Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, ознайомила учасників із порядком закінчення 2013-2014 навчального року та умовами проведення ДПА у 9 та 11 класах з угорської мови та літератури для шкіл з угорською мовою навчання.
Учасники інструктивно-методичного семінару отримали рекомендації та настанови, які використовуватимуть у подальшій роботі.