Семінар для вчителів угорської мови і літератури

У жовтні 2014 року Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти та Берегівська філія ЗІППО організували інструктивно-практичний семінар для вчителів угорської мови і літератури «Необхідні ключові компетенції до навчання протягом усього життя». Захід проведено на базі Батівської ЗОШ І-ІІІ ст. Берегівського району.

На семінарі розглядалися питання: вплив драматичної педагогіки на лісабонські компетенції та методичні рекомендації з угорської мови та інтегрованого курсу «Література» (угорська та світова), структура та зміст нових навчальних програм та підручників з угорської мови та літератури для 6 класу.
У роботі семінару взяли участь Єва Браун, методист Закарпатського інституту ППО, Йосиф Шин, директор Берегівської філії та Бейла Габода, методист Берегівської філії Закарпатського інституту ППО, Єва Гуттерер, старший викладач Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, Наталія Гал, артистка Закарпатського угорського драматичного театру, Чаба Надь з Угорщини, який представив глядачам музичний історично-літературний виступ історичних часів «епохи Ракоці».