Конференції

Подяка колективу

ПодякаНещодавно, 24 вересня 2021 року, Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно із поважними установами науки та освіти України проведено ХІ Міжнародні і XXVIІІ Всеукраїнські педагогічні читання „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства”.
Приємним відлунням цих читань є відгуки й численні прохання поділитися матеріалами, які засвідчують затребуваність й широке використання наукових здобутків, ідей, порад Василя Сухомлинського.
Зі свого боку, ми ще раз щиро дякуємо всім, хто представив свої наукові, методичні розвідки спадщини великого педагога-гуманіста, поділився досвідом її використання.
Радіємо, що і вклад нашого колективу в організацію, проведення цьогорічних читань високо оцінили учасники та партнери-співорганізатори події. Так за високий рівень підготовки та інформаційно-технологічного забезпечення проведення ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читань „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства” колектив Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти отримав ПОДЯКУ Національної академії педагогічних наук України.
Навзаєм, щиро дякуємо за визнання та можливість співпрацювати на розвиток освіти і науки України.
 

Резолюція (за результатами роботи ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читань „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства”)

24 вересня 2021 року у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися ХІ Міжнародні і XXVIІІ Всеукраїнські педагогічні читання „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства”. Резолюцію за результатами роботи читань можна переглянути ТУТ

 

„Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства”

Screenshot 41824 вересня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбуваються ХІ Міжнародні і XXVIІІ Всеукраїнські педагогічні читання „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства”.
Попри те, що Всеукраїнські педагогічні читання “В. О. Сухомлинський у діалозі з сучасністю” є щорічними з 1994 , в Закарпатській області вони проводяться вперше.
Цього року організаторами педагогічних читань стали Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Державна науково-педагогічна бібліотека України ім. В.О. Сухомлинського, Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського, департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти та кафедра теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету.

Програма ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читань «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства»

Переглянути документ  У зв'язку з введенням карантинних обмежень конференція відбудеться в режимі онлайн!Програма Сухомлинський Страница 01