Зустріч з Представником Фонду народонаселення ООН

02-06 квітня в м. Ужгороді на базі Закарпатського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Фонду Народонаселення ООН відбудеться регіональний семінар-тренінг за навчальною програмою «Дорослішай на здоров’я».


Спільну програму Міністерства освіти і науки України та Фонду народонаселення ООН в Україні «Дорослішай на здоров’я» спрямовано на популяризацію серед підлітків і молоді здорового способу життя й важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров’я у майбутньому; усвідомлення необхідності збереження та зміцнення здоров’я, як важливої складової успішного дорослого життя; формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства.

Першого квітня 2013 року у департаменті освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації відбулася зустріч Представника Фонду народонаселення ООН в Україні Нузхат Есан, Радника з програмних питань ФН ООН Андрія Поштарука з директором департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Маріанною Кляп, директором Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяною Палько.

У ході зустрічі було визначено пріоритетні напрямки спільної діяльності Фонду народонаселення ООН в Україні та департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА. Заплановано реалізацію спільних заходів щодо проголошеного урядом Року дитячої творчості.

Обговорено перспективи підготовки педагогічних працівників, практичних психологів ЗНЗ, шкіл-інтернатів, ПТНЗ за програмою «Дорослішай на здоров’я» через систему післядипломної педагогічної освіти на постійній основі.