„Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduс”

inov 1

4 квітня в м.Михайлівці (Словацька Республіка) проведено Міжнародну наукову конференцію „Інноваційні методи в освіті і науці 2017”. Конференція проведена в рамках українсько-словацького проекту „Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduс”. Цей проект фінансується з фондів Норвезького Королівства та державного бюджету Словацької Республіки.

Головним організатором конференції виступив Пан’Європейський університет (м. Братислава, Словаччина). Партнерами в організації проведення конференції також були громадські організації „Центр європейської політики (м. Братислава, Словаччина) і „Агенція досліджень регіонального соціуму „Карпатія” (м. Ужгород) та Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти.
Мета конференції – інформування освітян та широкої громадськості про результати, досягнуті під час реалізації українсько-словацького проекту „Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduс”. У рамках проекту розробленно інноваційні методи використання 3D моделей пам’яток культури та природи Східної Словаччини та Закарпаття в навчальному процесі.
З головною доповіддю „Інноваційне застосування віртуальної та розширеної реальності в освіті” виступив доктор PhD факультету інформатики Пан’Європейського унівеситету (м. Братислава, Словаччина) Ян Лацко. З повідомленнями виступили і представники Закарпатської області: Оксана Савко – завідувач Великоберезнянського методичного кабінету, Віктор Орос – завідувач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій закарпатського інституту післядипломної педагогічої освіти, Юрій Герцог – старший викладач кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти ЗІППО, Маріан Токар – голова Громадської організації „Агенція досліджень регіонального соціуму „Карпатія”, доцент УжНУ.
У роботі конференції взяли участь і виступили посол Королівства Норвегії в Словацькій Республіці Інге Магістад та Стейн В. Біе – професор, IMSA Knowledge Compani AS (Норвегія).

inov 2

inov 3

inov 4