ЗІППО – СЕР: upgrade

IMG-8af20523d04a1011af8640056cb98bd3-V

Сталість взаємин, особливо коли йдеться про міжнародних партнерів, зовсім не означає бездію. Радше навпаки – це сталий процес пошуку нових можливостей, задач і рішень. Так, по десятку років продуктивної співпраці Центру європейської політики (СЕР) м. Братислави Словацької Республіки та ЗІППО зачинається оновлення взаємин, будуються нові плани заради підтримки реформи освіти України. Вчорашня зустріч директора ЗІППО Ярослава Сивохопа, його заступниці Оксани Іваць з керівником СЕРу Камілом Сладеком та Лукашем Покорни, власне, й була присвячена пошуку нових напрямів та форм співпраці.

Домовленості щодо програм підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників краю, підготовка спільних проектів у рамках програм Єврокомісії (Еразмус+), інше закладено в основу проєкту угоди.
Довідково: СЕР (https://cep.sk/ ) є неприбутковою інституцією, яка з 1997 року займається організацією, проведенням навчальних заходів для педагогів, учнівської молоді, молодіжних працівників; реалізує проекти з розвитку громадянського суспільства; у партнерстві ЗІППО – СЕР з 2009 року реалізовано 5 проектів, безпосередню участь у яких взяли понад 100 педагогів та 135 учнів і студентів педагогічних закладів освіти; результати проектів апліковано у закладах загальної середньої освіти 13 областей України.