Польща

Школа вчитиме підприємництву


У 2012-2013 роках Центр Розвитку Освіти у Варшаві реалізує дворічний проект «Шкільна академія підприємництва - 2» в рамках Програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Даний проект спрямований на підтримку суспільно-економічного сталого розвитку України, шляхом реалізації заходів, які мають на меті підвищити рівень освіти і професійної кваліфікації вчителів через запровадження елементів підприємницької освіти учнів у школі.

Підсумкова конференція проекту «Лідери освітніх ініціатив»

altвідбулася 17 листопада 2011 року в приміщенні Центрі розвитку освіти у Варшаві, як узагальнення трирічної роботи, котра здійснювалася у рамках польської зовнішньої допомоги і Східного партнерства, зі сприяння Польського головування в ЄС.
У конференції брали участь близько 150 осіб, зокрема освітяни Києвської, Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Луганської, Харківської, Одеської, Донецької областей та м. Києва.

Лідери освітніх ініціатив

altУ рамках проекту «Лідери освітніх ініціатив 2009 – 2011 в Ужгороді пройшов заключний семінар-тренінг для шкільних лідерів змін. Основною метою навчання стала підготовка учасників семінару (а це 25 працівників відділів/управлінь/ освіти райдержадміністрацій та міських рад, методичних кабінетів, працівники навчальних закладів) виконувати роль шкільних лідерів змін. Протягом семінару з допомогою команди тренерів Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Оксани Іваць, Зоряни Павлович-Іліньо, Галини Райхель, Олесі Рацюк та Мар’яни Тріфан удосконалювалися компетентності, пов’язані із якісним проведенням занять (зібрань) з педагогічними працівниками та управлінням освітніми проектами. Під час тренінгів здійснювалася підготовка учасників навчань до тренерської роботи, а також до творчого та ефективного ведення освітньої діяльності у місцевому середовищі.