Підсумкова конференція проекту «Лідери освітніх ініціатив»

altвідбулася 17 листопада 2011 року в приміщенні Центрі розвитку освіти у Варшаві, як узагальнення трирічної роботи, котра здійснювалася у рамках польської зовнішньої допомоги і Східного партнерства, зі сприяння Польського головування в ЄС.
У конференції брали участь близько 150 осіб, зокрема освітяни Києвської, Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Луганської, Харківської, Одеської, Донецької областей та м. Києва.

Учасниками від Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти були М.І.Талапканич, О.М.Іваць, Г.Є.Райхель, З.В.Павлович-Іліньо, М.В.Чолавин – провідний спеціаліст управління освіти, молоді, культури і спорту Чопської МР.

Конференцію відкрив заступник Міністра освіти Мирослав Сєлятицький, заступник Міністра закордонних справ Кшиштоф Становскі та Посол України в Польщі Маркіян Мальський. Гостей конференції привітала Марлена Фалковська, заступник Директора ORE. Подякувавши партнерів та координаторів проекту за участь у підготовці, було підкреслено, що своїми діями вони стали справжніми лідерами в своїх громадах, відкриваючи їх для змін і безперервного розвитку.

Віртуальний портрет проекту “Лідери освітніх ініціатив”

Моніторинг перебігу трирічного проекту «Лідери освітніх ініціатив»