Зустріч науковців Закарпатського ІППО з колегами зі Словаччини

uhoda 3

26 січня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч науковців та керівництва закладу з Євгеном Ружіцьким, доктором природничих наук, деканом факультету інформатики Пан-європейського університету м. Братислава (Словаччина) та Камілом Сладеком, керівником громадської організації „За Європейську політику”.

Тетяна Палько, директор Закарпатського ІППО, привітала гостей та розповіла про основні аспекти діяльності закладу. У ході заходу підписано додаткову Угоду про партнерство з Пан-європейським університетом (Paneurópskavysoká škola, м. Братислава, Словацька Республіка) з метою спільної реалізації проекту „Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc” протягом 2015 – 2017 років.
Названий проект реалізується в рамках програми „SK08 Транскордонне співробітництво”, яка фінансується Норвезьким фінансовим механізмом та урядом Словацької Республіки.
Під час зустрічі було домовлено про підписання нової угоди, яка дасть можливість ЗІППО стати учасником Проекту „Національний Еразмус+Офіс в Україні” (НЕО) у тісній співпраці з Представництвом ЄС в Україні. Це сприятиме українським науковцям у проходженні стажування у Словацькому виші, а словацьким колегам –  в Україні, спільно організовувати літні табори для стажування науковців.

uhoda 2