V Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України

V 1
23 листопада в м. Львові розпочалася чотириденна V Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України.
Засідання розпочалося вітальним словом Маргарити Араджионі. Також вона ознайомила присутніх з апробацією курсу «Культура добросусідства» у 2016/2017 рр. і плани роботи на 2017/2018 рр. від ІДЦ «Інтеграція та розвиток».
Андрій Ферт презентував освітню програму «Історія моєї громади. Минуле для спільного майбутнього» від DVVInternational.
Роботу наради організовано за тематичними секціями, де розглядалися презентації та майстер-класи від викладачів та тренерів курсу «Культура добросусідства». Про квест як форму виховної роботи, його використання в ДНЗ Львівщини та досвід роботи за програмою «Український віночок» на Львівщині ознайомила присутніх першої секції Оксана Максимів, м. Львів.
Оксана Карпенко, с. Розкішне Ставищенського району Київської області; Оксана Матвєєва, м. Київ; Альона Макаренко, с. Колінківці Хотинського району Чернівецької області; Наталя Козмачук с. Бояни Чернівецької області поділилися досвідом проведення занять із учнями 1-2-х класів за тематичними лініями «Мова сусіда» і «Традиційна сучасна культура» на засіданні другої секції.
Про роботу за програмою виховних годин для підлітків «Я. Ми. Країна» курсу «КД» на Луганщині та Київщині та «драматичну лекція для учнів середньої школи» розповіли у третій секції Тетяна Гоженко м. Старобільськ, Вікторія Кравцова смт Біловодськ Луганської області; Яна Ошийко, м. Біла Церква Київської області.
Вікторія Биркович, м. Ужгород, Закарпаття; Ірина Грек, м. Нова Каховка й Вадим Федоров, м. Олешки Херсонської області у роботі четвертої секції поділилися з колегами практичними заняттями із батьками дітей початкової, середньої і старшої школи.
V Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України триватиме ще три дні.

V