Майстер-клас „Батьківські збори по-новому: цікаво, актуально і практично”

01 6

Нещодавно в рамках курсів підвищення кваліфікації для вихователів та керівників закладів дошкільної освіти к.п.н., доцентом кафедри педагогіки та психології ЗІППО Рего Г.І. та методистом кабінету методики дошкільної та початкової освіти ЗІППО Романчак О.О. був проведений майстер-клас семінару-тренінгу „Батьківські збори по-новому: цікаво, актуально і практично”.

 

Програма „Від школи до громади. Батьківські збори по-новому: цікаво, актуально і практично” була розроблена на запит педагогів, які працюють у закладах освіти різного рівня, авторами: Араджионі М. А., к. і. н., керівник творчої групи розробників курсу „Культура добросусідства”; Брунова-Калісецька І. В., к. пс. н., виконавчий директор НГО „Інформаційно-дослідний центр „Інтеграція та розвиток”; Гущина Н. І., начальник відділу неформальної й інформальної освіти дорослих Інституту модернізації змісту освіти МОН України (станом на 2016 р.) для активізації роботи з розвитку громадянської освіти дорослих через батьківські збори, які регулярно проводяться в освітніх закладах.
На курсах підвищення кваліфікації для вихователів та керівників закладів дошкільної освіти дані заходи проводяться не вперше. Уже стало доброю традицією навчати педагогів через інтерактивні форми навчання. Після проходження курсів ці категорії слухачів зможуть по-новому вибудувати роботу зі своїми колегами-педагогами та з батьківськими колективами для розвитку соціальної компетентності й активізації громадянської освіти для дорослих в Україні. Використання вже наявного професійного і творчого потенціалу педагогів, а також нові навички та інструменти, які вони отримають у процесі такого навчання, дозволять проводити на більш якісному та системному рівні роботу з батьками, впливаючи на їх педагогічну просвіту.