Нова українська школа у дії

nuw h 9

22 листопада в Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Ганичівської сільської ради Тячівського району відбувся обласний інструктивно-методичний семінар щодо впровадження нового державного стандарту початкової загальної освіти.
Метою семінару було ознайомлення педагогічних працівників області з новою методикою та підходами до проведення уроків, які передбачає Нова українська школа.

В експерименті щодо впровадження нового державного стандарту початкової загальної освіти беруть участь два 1 класи Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Першим досвідом та результатами роботи поділилися учителі перших класів Аннишинець М.М. та Плиска В.Ю. Також присутні оглянули виставку та портфоліо учнів початкових класів Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Робота семінару завершилася круглим столом, у ході якого учасники ознайомилися з організацією освітнього середовища, модельною програмою та навчально-методичним забезпеченням. Крім того, своїм досвідом поділилися з присутніми учителі перших класів Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Ужгородської міської ради, Чинадіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мукачівської районної ради та Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Міжгірської районної ради, які також беруть участь в експерименті.