Рекомендації учителям-початківцям

13 серпня 2014 року в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний інструктивно-методичний семінар методистів та спеціалістів рай(міськ) методичних кабінетів та управлінь, що відповідають за роботу початкової освіти «Компетентнісний підхід у початковій освіті: теоретичні засади і практика реалізації».


Привітав учасників семінару Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності.
В обласному інструктивно-методичному семінарі взяла участь О.В.Проценко, заступник головного редактора видавництва «Світич» м.Києва, яка ознайомила присутніх з тенденціями сучасної педагогіки та їхньою реалізацією у фахових виданнях.
Наталія Гордуз, завідувач кабінету дошкільної, початкової та інклюзивної освіти ЗІППО, акцентувала увагу на особливостях організації навчально-виховного процесу у 1-4 класах у 2014/2015 н.р.
Марія Кірик, методист кабінету дошкільної, початкової та інклюзивної освіти ЗІППО, звернула увагу на нормативну базу та навчально-методичне забезпечення початкової школи.
На засіданні «круглого столу» учасники обговорили шляхи підвищення професійної компетентності вчителів початкових класів.