Зустріч із початківцями

zustrichzpochatkivcamy1

18 березня відбулася зустріч директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Михайла Мотильчака зі слухачами курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів на базі багатопрофільного ліцею «Інтелект» – ЗОШ І-ІІІ ст. №11 Ужгородської міської ради Закарпатської області.

Початкова ланка освіти – це фундамент шкільного навчання, де закладається основа для формування особистості майбутнього громадянина. Вона забезпечує становлення і різнобічний розвиток особистості дитини, цілеспрямовано виявляє й розвиває її здібності в різних видах діяльності, створює умови для повноцінного засвоєння базового рівня освіти й уміння вчитися.
Зустріч керманича освітян краю й учителів початкових класів пройшла у формі відкритого спілкування, живої дискусії та обміну думками. Михайло Андрійович розповів педагогам про особливості закінчення 2014-2015 н.р. та проведення ДПА-2015 у 4 класах, нові підходи щодо забезпечення підручниками учнів 4 та 7 класів. Також роз’яснив цьогорічну специфіку фінансування навчальних закладів, приділив велику увагу питанням своєчасної оплати праці педагогів, яка проводиться за рахунок субвенції з держбюджету. У вступному слові Михайло Андрійович познайомив присутніх з перспективами модернізації освіти України і Закарпатської області, зокрема.
Очільник педагогів відповідав на численні запитання вчителів початкових класів: харчування учнів, забезпечення підручниками, навантаження педагогічних працівників, довіз учнів, навчально-матеріальна база шкіл тощо.
На базі багатопрофільного ліцею «Інтелект» – ЗОШ І-ІІІ ст. №11 проходила педагогічна практика. Учителі запропонували слухачам курсів практичну сторону роботи на уроках у початкових класах. Усі сім уроків, які презентували початківці, використовуючи сучасні технології навчання, пройшли на високому методичному рівні.

zustrichzpochatkivcamy2