Зустріч учителів початкових класів з улюбленим видавництвом

 zystrich

Фаховий журнал «УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ» – це сучасне видання для сучасного вчителя, відкрите для обговорення гострих питань, сміливих педагогічних ідей, нетрадиційних технологій навчання. На будь-яке запитання читачів надають роз’яснення висококваліфіковані фахівці (юристи, психологи, медики, а також дизайнери та модельєри), щоб робота педагога була продуктивною, а дозвілля повноцінним.

Учителі початкових класів, що проходять курси підвищення кваліфікації при Закарпатському ІППО, мали можливість поспілкуватися із заступником головного редактора журналу Оксаною Проценко.
Педагоги визнали, що журнал дуже цікавий, якісний і потрібний. На сторінках сучасного часопису вчитель знаходить майже все потрібне: нормативні вимоги, роз’яснення фахівців, готові практичні розробки (календарні плани, конспекти уроків, виховних заходів, ігри, конкурси, сценарії свят, класні години, батьківські збори тощо).
Позитивно, що керівники та методисти всіх рівнів також знаходять цінний методичний матеріал щодо ефективної організації роботи управлінської та методичної служб: зразки оформлення документації, рекомендації щодо атестації педагогів, допомогу у проведенні методоб’єднань, організації творчих майстерень, «Школи молодого вчителя», педагогічних фестивалів та інших заходів для розвитку творчого потенціалу вчителів.
Усі випуски журналу присвячені питанням упровадження нового Державного стандарту початкової освіти, відмінностям нових навчальних програм від попередніх та особливостям їх реалізації у нових підручниках.
Оксана Володимирівна запросила всіх бажаючих до співпраці і наголосила на вимогах до матеріалів, що подаються до друку в журнал.

zystrich1