Аудиторія художньо-естетичних дисциплін та духовно-морального спрямування

Проведено «Школу музичного керівника»

изображение viber 2021-02-02 20-54-22«Музичне виховання – це не виховання музиканта,
а, насамперед, виховання людини»
В.А. Сухомлинський

Науковим керівником «Школи музичного керівника» є завідувач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, кандидат педагогічних наук (доктор філософії (PhD), доцент, відмінник освіти України, член Національної Ліги композиторів України Марія Баяновська, а координатором була Марія Жабляк, методист кабінету координаційно-методичної діяльності Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, відмінник освіти України.

Майстер-клас «Нетрадиційні техніки малювання на уроках образотворчого мистецтва та мистецтва»

OBRВикористання нетрадиційних розвивальних технік на уроках з образотворчого мистецтва має велике значення для художньо-естетичного розвитку та розвитку емоційної чутливості дітей, формування стійкого інтересу до образотворчої діяльності, розвитку практичної умілості та вправності. Учні вчаться долати сором'язливість, страх перед малюванням, проявляють свої здібності, обдарування, уяву та фантазії.

Відбувся ІV Всеукраїнський форум сім’ї

IMG 3030

1 березня в м. Києві відбувся ІV Всеукраїнський форум сім’ї. Тема сім’ї мобілізувала представників усіх органів влади та церков, які публічно визнали, що українська сім’я – це виключно союз між чоловіком і жінкою.

Мистецтво – це завжди неповторність…

DSC 0849

18 квітня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти розпочав роботу дводенний Всеукраїнський науково-методичний семінар „Ціннісний потенціал предметів художньо-естетичного циклу в контексті реалізації ідей концепції Нової української школи”.

Шановні вчителі художньо-естетичних дисциплін Закарпатської області!

Ви маєте можливість зареєструватися на сайті https://www.ed-era.com/courses/ на дистанційний курс, який ознайомить Вас з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Це один із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть у 1-му класі предмети художньо-естетичного циклу з вересня 2018 року та 2019 року (накази МОНУ 15.01.2018 р. №34 та №36). Реєстрація триває.