ХІІ Всеукраїнська школа науково-методичного досвіду

l sh 3

З 26 червня по 02 липня в с. Чорноморка, що на Київщині, проведено ХІІ Всеукраїнську школу науково-методичного досвіду „Мистецтво в контексті реалізації ідей Концепції „Нова українська школа”.

Метою школи є професійний розвиток та підвищення рівня компетентності педагогів-тренерів і вчителів мистецьких дисциплін для реалізації завдань Державного стандарту початкової загальної освіти відповідно до основних напрямів державної політики у галузі освіти. Відбулася презентація досвіду провідних спеціалістів, методистів, педагогів-практиків щодо конструювання оригінальних моделей мистецької освіти в школі в контексті Концепції „Нова українська школа”.
Протягом роботи в літній школі учасники мали змогу ознайомитися з Державним стандартом початкової освіти, типовими освітніми програмами (мистецька освітня галузь), календарним плануванням, з авторами підручників „Мистецтво. 1 клас” (О.Гайдамакою, Л.Масол, О.Лобовою, Л.Аристовою, О.Калініченко, Т.Рублею, Л.Кондратовою та ін.), методиками організації діяльності учнів за підручниками „Мистецтво. 1 клас” в умовах НУШ, навчалися моделювати уроки мистецтва, ділилися досвідом, власними напрацюваннями та ін.
По закінченні ХІІ Всеукраїнської школи науково-методичного досвіду, всім вручено сертифікати про підготовку тренерів-педагогів (мистецька освітня галузь), які відповідають за підготовку вчителів, що навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році на засадах концепції „Нова українська школа”.

l sh 2

l sh 1