МОВОЮ ФАРБ І ПЕНЗЛЯ

Цього дня в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти зібралися найменші учасники учнівських олімпіад них змагань. Учні 5-7 класів взяли участь у другому турі конкурсу з образотворчого мистецтва. Відкрила його і побажала творчих успіхів директор Закарпатського ІППО Т.В.Палько.

 

83 юні художники, озброєні фарбами і пензлями, у творчому суперництві засвідчили свої таланти,  вміння цими засобами відобразили на ватмані свої почуття, враження, душевний стан у зимових пейзажах, піднесений настрій Новорічних і Різдвяних свят.
Голова журі  - викладач Закарпатського художнього інституту, кандидат мистецтвознавства Р.І.Пилип, методист обласного методичного центру при департаменті освіти і науки, молоді та спорту К.Г.Когутич. Запевнили у чесному і принциповому суддівстві, що дасть можливість назвати найкращих, найталановитіших юних аматорів.
У ролі експерт-консультанта виступив доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисцисплін ЗІППО, кандидат педагогічних наук, викладач образотворчого мистецтва П.М.Ходанич.
Методист кабінету виховної роботи та предметів етико-естетичного циклу ЗІППО М.Д.Жабляк, секретар оргкомітету Г.Є.Райхель забезпечили дотримання процедури учнівської олімпіади, подбали про комфортне перебування на ній школярів, учителів і батьків.