Підготовка до нового навчального


Канікули тільки розпочалися, а освітяни вже готуються до нового навчального року.
На виконання рішення колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації «Про надання якісних освітніх послуг навчальними закладами Великоберезнянського, Воловецького та Мукачівського районів» Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти проводить навчання керівників загальноосвітніх шкіл області з питань планування та організації навчально-виховної роботи. 7 червня таке навчання пройшли директори та їхні заступники шкіл Ужгорода, Чопа та Ужгородського району.
Навчання провели директор інституту Т. В. Палько, та завідувач кабінету школознавства, курсової підготовки та перспективного педагогічного досвіду І. В. Лазар, науковці та методисти Б. М. Качур, Н. В. Ігнатко, К.Ю. Турок. Питання, порушені ними, стосуються повсякденної практичної роботи школи: вимоги до ведення ділової документації, нормативно-правове забезпечення, вимоги до аналізу уроку вчителя та оцінювання знань учнів, роботи шкільної бібліотеки та ін.
Про впровадження Державного стандарту в 2-х та 5-х класах говорили методисти ЗІППО М. Ю. Кірик, І. П. Сігетій, О. І. Рацюк.
Такі навчання вже відбулися у  Великоберезнянському, Свалявському, Воловецькому, Міжгірському, Перечинському районах. Наступного тижня вони пройдуть для освітян решти районів.