Нарада-семінар завідувачів методичних кабінетів

naradmetod1

25 листопада у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний методичний семінар-нарада завідувачів районних і міських методичних кабінетів «Організаційно-технологічні аспекти діяльності методичних кабінетів у сучасних умовах».

Директор інституту, Тетяна Палько, привітала учасників семінару та побажала плідної роботи. У своєму виступі «Діяльність методичних кабінетів в реалізації актуальних освітніх завдань» Тетяна Василівна розповіла про основні напрями роботи методичних служб, наголосивши, що лише плідна співпраця учителя та методиста, фахівців районних і міських відділів управлінь освіти та Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти створює умови для злагодженої та ефективної роботи.
Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти та Валентина Немеш, методист кабінету координаційно-методичної діяльності, ознайомили присутніх із попереднім плануванням курсової підготовки педагогічних працівників нашої області у 2014 році.
Галина Райхель, методист кабінету координаційно-методичної роботи, звернула увагу присутніх на підготовку до проведення конкурсу «Учитель року». Учасники семінару-наради висловили побажання щодо певних моментів організації проведення конкурсу.
Про механізм проведення Всеукраїнських олімпіад у новому форматі розповів методист центру інформаційно-видавничої діяльності Ігор Деяк. Родзинкою наради стало практичне навчання присутніх створювати реєстраційні форми для обліку учасників олімпіад.
Олена Лешко, завідувач центру ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання, ознайомила учасників заходу з попереднім аналізом проведення моніторингу якості загальної середньої освіти у 5-х та 10-х класах, підготовкою звітності, аналізувала проведення моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах та розповіла про початок ЗНО – 2014. Проведення моніторингу якості знань учнів викликало серед присутніх дискусію.
Ірина Меленевич, методист центру ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання розповіла присутнім про механізм проведення дистанційного навчання у 2014 році.
Учасники семінару вислухали доповідь Івана Лазар, завідувача кабінету координаційно-методичної діяльності, про документаційне забезпечення діяльності районних і міських методичних кабінетів. Мова йшла також і про номенклатуру справ.
 Семінар пройшов у формі діалогу учасників та виступаючих. Питання, які висвітлювалися на нараді, надзвичайно актуальні в управлінській діяльності керівників та потребують злагоджених та конкретних дій у роботі.

Центр інформаційно-видавничої діяльності ЗІППО

naradmetod2