Семінар шкільних бібліотекарів

21 лютого на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов обласний інструктивно-методичний семінар методистів районних та міських методичних кабінетів та керівників районних, міських методоб'єднань шкільних бібліотекарів.

Катерина Турок, методист кабінету координаційно-методичної діяльності ЗІППО, привітала учасників семінару та підбила підсумки районного етапу конкурсу «Шкільна бібліотека», який пройшов в області. Також розповіла про завершення апробації підручників для 1 класу та апробацію підручників для 2 та 5 класів в навчальних закладах області.
Методист обласного методичного центру при департаменті освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, Катерина Когутич довела до відома учасників зібрання виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1686 від 22 грудня 2013 року «Про затвердження Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації». Також розповіла про відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка у шкільних бібліотеках області.
Анюта Кот, бібліотекар ЗІППО, провела огляд фахової преси.
На завершення семінару методисти обговорили поточні питання діяльності шкільних бібліотек, зокрема, ознайомилися з листом Центру навчальної та методичної літератури «Щодо контрафактної навчально-методичної літератури».